Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mással találkozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mással találkozik?

Figyelt kérdés

Hivott találkára a szeretöm, de mondtam h ma talán nem..

Facebookon chatteltunk , es barmikor abbahagyhattuk volna a chattet , mindent elmondtunk es a talalkat is lemondtam... Erre kezdi h azt hiszem h nem talalkozhatunk ma merr a baratom hivott h segitsek neki ... Most erdekeskedett , mert nem mentem a talalkara, feltekennye akart tenni ? Vagy akkor mas növel talalkozott?

Megtehette volna h siman elköszön , nem tudtam volna meg h hova megy minek kellett bejelentse ö h nem talalkozhatunk ?



#randi #érdekeskedés
2016. márc. 28. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Elöször tanula meg fogalmazni

Van rajtad kivűl mégeggy szeretője v most váltott le téged.

2016. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nagyon hajnal van, se harmadszori elolvasásra sem sikerült megertenem teljesen. Meg kéne tanulni írni és fogalmazni is, ahelyett h szeretőt tartasz. Vagy talán szakítani a mostani baratoddal és nem agyba-főbe csalni..talán! De persze ez csak egy javaslat..
2016. márc. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de*
2016. márc. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve a helyesirasod sokmindent elarul az ertelmi szinvonaladrol. Amin csak erosit az, hogy valoszinuleg magyarul sem tudsz, vagy egyszeruen a szovegertelmezes nem megy. Szereto = te kenyelmi kefelesre tartod mikozben van baratod (szerencsetlen ember) vagyis total semmi kozod hozza hogy mit csinal azon kivul ha nincs veled. Ha vam benne egy kis onbecsules akkor dob a p****ba es remelem a baratod is rajon elobb vagy utobb hogy kivel is van egyutt. Nem is igazan ertem a kerdesed. Erkolcsi alapod aztan semmi nincs hogy ilyenek miatt erdeklodj nala. Noj fel kislany, mert egy ido utan belatod hogy az elet mindig visszaadja igy vagy ugy az igazsagtalansagot.
2016. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most akkor a szeretod is kene? Csak mert valamiert "tartod" a baratod, de ugy latszik a szeretod is kene, amit nem is ertek. Ideje lenne tiszta vizet ontened a poharba...
2016. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A baratom csak azert mondok szeretöt mert nincs több köztunk szexnel
2016. márc. 28. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!