Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak párt ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt ha nincs kivel kimozdulnom?

Figyelt kérdés
A barátaim mind kapcsolatban élnek ezért nem nagyon akarnak menni sehova szórakozni... Én is szeretnék találni valakit de így hogyan? Egyedul nem mehetek bulizni. Munkahelyi pasik kilove és azok is akik a kornyezetemben élnek. Mit tanácsoltok? Esetleg társkereso?

2019. jan. 21. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj itt, állítólag vannak, akiknek bejött.
2019. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az sem opció, nem élek Magyarországon, távkapcsolatban meg nem hiszek. :)
2019. jan. 21. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Férfiként vagyok én így és a net nem megoldás.
2019. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rockarc ***** válasza:

A kapcsolatok legnagyobb resze a munkahelyeken alakul ki. A masik nagy resze meg a neten. Nem veletlen, vadidegenek tampontok nelkul nagyon nem tudnak a masikkal mit kezdeni, kell valami, amin el lehet indulni. Munkahelyen ugye konnyen ossze tudtok futni munkaugyben dumalva is egy csomo minden kiderul az emberrol. Egy tarskereson a kepek meg a szoveg lehet arulkodo. Pl amelyik egy ujpest salat tett a nyakaba, az igy jart, mehet balra. :)


42F

2019. jan. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha itthon élnél, mondanám, hogy menjünk együtt, mert ugyanilyen helyzetben vagyok😄
2019. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, netet nem szeretem, mert az olyan direkt, nyomasztó nekem,hogy tudjuk, ez vagy randi lesz vagy semmi, élőben meg bármiból lehet bármi, említett munkahelyes példa is pl.

De mit? Egyedül csavarogni, mozi, kávézó, hátha valaki leszólít?

2019. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kávézóba járkálás nem rossz otlet :)
2019. jan. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!