Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki milyen párt akar magának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen párt akar magának? (belső értékek)

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Szorgalmas, segítőkész, rendszerető, nyugodt, kedves az emberekkel, átgondolt viselkedés, nem irígy, nem képmutató, gondol a jövőre és tesz is érte, nagyvonalakban ennyi,de persze van sok apróság még ami bejön egy nőben.

F35

2018. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
kedves, szerény, szubmisszív lányt.
2018. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Aki hajlandó vasalni. Azt utálok.
2018. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Művelt, okos, érzékeny, vonzó, szerény, bátor férfi.
2018. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Visszafogott, csendes, intelligens, türelmes, emberkerülő, állatbarát, természetkedvelő férfit.
2018. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Olyan szerényt, tehetségeset, celtudatosat, hűségeset, szenvedélyeset, humorosat, mint amilyen én vagyok. 😁
2018. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
hűséges, intelligens, humoros, kedves, szókimondó, el lehessen vele dumálni szinte bármiről. 32/F
2018. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 jelen :D


Legyen szarkaztikus, csipkelődő, Érzékeny de aranyos és kedves is. Intelligens, lehessen vele beszélgetni komolyabb dolgokról is de jó ha tud gyerekes is lenni.

2018. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát, legyen szíve, mája, tüdeje, veséje, csontjai. Az sem árt, ha van gyomra és bélrendszere, mert így könnyebben megemészti az ételt.
2018. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából semmilyet, mert nem szeretnék kapcsolatot. De ha szeretnék, akkor....

Spontán, kalandvágyó (nem szexuális értelemben) legyen, aki nem akad ki sem azon, hogy "ja amúgy holnap repülünk Olaszba, vettem jegyeket", sem azon, ha én egyedül szeretnék utazgatni. Aki nem néz le az álmaim/céljaim miatt, nem aggodalmaskodik feleslegesen, tájékozott, kíváncsi, nyitott. Plusz pont, ha nem szeretne gyerekeket, illetve ha tud főzni, és nem ítél el engem, amiért én lányként nem tudok. Ezen kívül fontos, hogy mindig, minden körülmények között legyen őszinte, és inkább szakítson, minthogy megcsaljon.

2018. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!