Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac akivel haromszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac akivel haromszor randiztunk, es erzem hogy bele vagyok esve, honnan lehet tudni hogy csak megfektetni akar?

Figyelt kérdés
Haromszor randiztunk, sajnos az a tipus vagyok aki vagy mindent vagy semmit alapon mukodik nem sokszor fordul el hogy valaki ennyire tetszen. Borzasztoan felek hogy eltunik vagy nem talal erdekesnek , betegesnek mondanam ezt tenyleg nagyon szeretnem hogyha lenne ebbol valmi. A baj az hogy elso rando alkalmaval megcsokolt es nagyon mukodik a kemia igy nem haritottam. Csak nem tudom mik a jelei hogyha csakis kizarolag a szex erdekli es nem egy kapcsolat? Segitsegek legyszives mert a poklok poklat elem at az allando telefonnezegetessel es bizonytalnsaggal.

2019. jan. 22. 23:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

De miért baj az, ha csak szexet akar?

Nőként kérdezem.

Mi nők is szeretjük a szexet, és sajnàlnàm ha egyetlen kalandomat is kihagytam volna, mert mind-mind jó volt akkor és ott.

Soha nem szerettem húzni az időt, nàlam a szex minősége mindig is döntő fordulat volt, tízen;húszon, és harmincas éveimben is.

Ha nem akar komoly kapcsolatot csak szexet, akkor sem veszítesz semmit, ellenben ha elutasítod, lehet meg fogod bànni, a jó szex sose rossz. :)

2019. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Egy férfi válasza....

Nagyon sok barátnő után azért vagyok a mostani párom mellett már 3 éve, mert az első pillanattól kezdve érezteti velem, hogy kellek neki és mindezt hitelesen. Ha nem szexelhetnék vele akkor is mellette maradnék, mert minden percét élvezem, jókat nevetünk, jókat sírunk, figyelünk egymásra. Ami a szexet illeti, vannak azok a nők, akik egy numera után rágyújtanak, kimennek a konyhába szöszölni, elkezdik nyomkodni a telefonjukat....mi csak fekszünk és összebújunk, minden nap úgy alszunk el hogy fogjuk egymás kezét.

Végezetül még annyit, hogy nagyon sok nő azt mondja, hogy ha a pasi az első szex után lelép akkor egyértelmű, hogy csak meg akart dönteni. ezzel nem értek egyet, ha jó a szex akkor nem lépünk le, mert amíg élvezzük addig már csak tartalékba is fenntartjuk amíg lehet. Tudom, hogy elég durván hangzik, de ez így van. Ha a személyiség nem igazán vonz és a szex sem volt kiemelkedő akkor a férfiak lelépnek és keresik az igazit ahol a számításukat megtalálják.

2019. jan. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom bevallotta utólag h mikor már randiztunk de még nem volt szex (a randizgatásunk első hónapja volt) annyira nem bírt magával h m3gfektetett vmi kb ismeretlent akire visszaemlékezni sem bírt...:/ ezt csak azért írom mert igazából a kapcsolat ebben a fázisában nem lehetsz biztos semmiben. Majd az idő eldönti. Én is folyton ettől rettegtem, de mikor a szexre került a sor már réges rég készenálltam rá, (nálunk is működött a kémia) viszont sokkal kevésbé voltam abban biztos hogy szeretnék ezzel a sráccal együtt maradni vagy nem.
2019. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
tinipara
2019. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

En onman sejtem hogy beavat e az életébe.

Aki csak kihasznalt pl mindig ugy lépett le hogy soha nem tudtam hova megy, vagy mikor miert nem ér rà, a faceről szinte többet tudtam rola

Aki szeretett, az pedig rengeteget meselt a csaladjarol, barátairol, kollegairol, irto hamar bemutatott, vitt mindenhova magával.

Amelyik srác nemsokat beszél magárol, vagy ugy kell harapofogoval kihuzni pl van e testvére, anyja egyáltalán, az nemigen gondolkodik kapcsolatban

2019. jan. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*a faceről szinte többet tudtam rola, mint tőle
2019. jan. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennyire rágörcsölnöd. Ezt csak azért írom, mert ezzel rontottam el én is sokszor. Ha érdekled, akkor azt éreztetni fogja veled. Még ha nincs is mindig a se.. ben, de mondjuk rendszeresen jó éjszakát kíván, spontán rád ír, ha egy napja nem beszéltetek, ilyesmik, akkor az egy jelzés, hogy gondol rád. Ha meg nem, pár szex után úgyis hanyagolni fog. Ha így lenne, akkor is nyerhetsz. Így nem lesz benned az érzés :mi lett volna, ha...
2019. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy srác akkor szeretne kizárólag szexet a lánytól, ha a lány unalmas, másra nem alkalmas.


Az átlag, vagy átlag feletti (fejben értem) férfi nem úgy működik, hogy érzelmek nélkül bármikor képes az ürítésre.


Tedd boldoggá, beszélgess vele, legyél érdekes a számára, süss neki valamit, kísérd el valahová - amikor igényli,

ne pletykálj és panaszkodj hisztisen az átlag nőnél többet,

és lám, szex után is ott fog veled maradni.


34F

2019. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!