Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért este szeretnéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért este szeretnének találkozni?

Figyelt kérdés
Lesz két lánnyal randim a hétvégén. Mind a kettő inkább este szeretnének találkozni. Az egyiknek mondok egy délutáni időpontot és azt mondja az nem jó és erre késői időpontot mondok ami már este van és az már neki tökéletes. A másik is szintén este akar velem randizni. Nem csúnyák. Miért nem jó nappal?

2019. jan. 25. 16:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Biztos vàmpírok.
2019. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Dolgoznak,más dolguk van? Nem csak nappal mehetnek nők utcára. Hol élsz?Iszlámiában?
2019. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem élek iszlámban és nem dolgoznak hétvégén képzeld el....
2019. jan. 25. 16:44
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szerintem feelingesebb meg romantikusabb. Én kifejezetten szeretek este elmászkálni. Vacsora, kis séta ilyenek. Szerintem hangulatosabb este.

Munkától függetlenül egyébként hétvégén is van dolog. Takarítás, hét közben meló miatt hanyagolt dolgok elintézése, családlátogatás, barátokkal kimozdulni. Aki hétköznap dolgozik az általában kénytelen pár dolgot hétvégére eltologatni.

2019. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak dolgozni lehet,millió dolga lehet rajtad kívül is. Mond meg nekik h csak nappal jó, bármit csinálnak függesszék fel mert neked meghatározott időben sötétedésig jó ,maximum lemondják.. Férfiak mikor fogják fel h nem csak körülöttük forog a nők élete és nekünk is van dolgunk életünk programunk. Hány éves vagy?

36N

2019. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Na végre a 4-es értelmesebb választ ad:) Köszönöm.
2019. jan. 25. 16:49
 7/28 A kérdező kommentje:
5-ös ne hidd, hogy nagy dolguk van. Én beszélgetek velük és nem te. Általánosítani és önmagunkból kiindulni nagyon könnyű. A két lány igen is tudna találkozni nappal! Elhiszed? Nem. Az egyik lány pont arra utalt, hogy romantikusabb, de nem gondoltam volna, hogy az tud lenni.
2019. jan. 25. 16:52
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
mondd neki hogy félsz a sötétben :D
2019. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

A két lány igen is tudna találkozni nappal! Elhiszed?

Akkor közöld a lányokkal h tessék nappal randizni veled mert szerinted tudnának menni nem kell kifogás,irány hozzád..

36N

2019. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Csakhogy nekem teljesen mindegy, hogy mikor. Nekem az este épp úgy jó mint a nappal. Ő hozzájuk alkalmazkodtam.
2019. jan. 25. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!