Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi alapján válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján válasszak?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú történet.


Van egy csaj, akit neten ismertem meg, kezdetektől szimpatikus volt, nem akartam komolyabb érzelmeket iránta találkozás nélkül, sokszor elhívtam találkozni semleges helyre, de elég messze lakunk, és sose volt erre ideje. Tavaly augusztus környékén ismertem meg, de január környékén már telefonon beszélgettünk, videochateltünk... és mégis beleszerettem, pedig életemben ez a második eset, hogy valakive beleszerettem, az itt töltött 23 évem alatt. Nyár fele, viszont a további talimentesség hatására kezdett a dolog elhalványulni, már nem beszélünk telefonon, nincs videochat, írogatás is ritkább lett. Pár hete eldöntöttem, hogy továbblépek, már nem fogok neki írni többet, keresek másik csajt.


2 hete szintén neteől megismertem egy másik csajt, akivel jövő hétre lebeszéltünk egy randit. Kedves, aranyos, egyszerű lány, de bejön nekem.


Aztán itt jöttek a bonyodalmak. Tegnapelőtt az első csaj, akit régóta ismerek említette, hogy januárban majd garantáltan tudunk találkozni egy duplarandi keretében, 2 közös ismerőssel együtt, és elvileg együtt is aludnánk a terv szerint .


A szívem azt mondja, hogy a rég ismert csajjal randizzak, de már kezdek a dologban kételkedni, már nem vagyok annyira magabiztos, mint régebben.


Az agyam pedig azt mondja, hogy ezzel a sokkal közelebbi csajjal randizzak, és először vele találkoznék.


Legszívesebben mindkettővel találkoznék, hogy lássam személyesen milyen az összhang, viszont ha a közeli csajjal jól sülne el a randi, illik csókkal zárni, de nem akarom húzni neki a mézem madzagot, mert a másik csajjal is akarok találkozni, nem akarom, hogy a csók miatt azt higgye, hogy akkor ez egy jó kezdet, aztán oedig a másikkal is jól sülne el a dolog, és faképnél hagyom. De ha meg nincs csók, azt hiszi, hogy nem volt ő elég jó, és ha mégse lenne jó a másik csajjal, akkor őt is bukom.


Az agyam alapján érdemes választani, vagy a szívem alapján, vagy menjek el mindkét randira?


23F és 22L, 22L



2018. dec. 2. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A másik lány, akit két hete ismertél meg, a "nincs ló" esete. Ha ennyit variálsz, szerintem nem is tetszik neked annyira.
2018. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne a régebben ismert lány, gondolkodás nélkül randiznék az új csajjal. Szóval valamennyire igazad van, valóban ez a helyzet. Az új lányt annyira nem kedveltem még meg, de ez szerintem érthető ennyi idő alatt.
2018. dec. 2. 09:19
 3/3 Lady Beth ***** válasza:

Őszintén szólva egyikkel sem. Keress egy harmadikat.


Ha az első számú lányka neked annyira tetszene, nem azon morfondíroznál hogy illik-e megcsókolni a másodikat.


Ha a második számú lányka neked annyira tetszene, akkor nem azon gondolkodnál hogy az egyeske milyen szomorú lesz hogy vele kibabráltál.

2018. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!