Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első találkozás alkalmával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első találkozás alkalmával már mély beszélgetés alakult ki, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Már első alkalommal leromboltuk a standard első találkozás menetét és végig egy mély szinten tartottuk a beszélgetést.

2019. jan. 5. 01:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mély beszélgetés?
2019. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyszer volt olyan, hogy első találkozásnál szex már rögtön. Mivel előtte már skypon beszélgettünk és lebeszéltük, hogy lesz az is. Ráadásul szűz lány volt :D

Hát azt hiszem, nem lesz még egy ilyen szerencsém az életben. :O

2019. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy nem a felszínes témák jöttek szóba elsőként, ahogy egy megszokott randin, mint pl család, barátok, hobbi, munka, hanem rögtön mélyebb lelki dolgokról kezdtünk beszélni. Jó persze alap infók elhangzottak, mint hova jársz egyetemre és hasonlók, de a beszélgetés nagy része olyan volt, mintha egymásnak már rögtön megnyílhatnánk érzelmileg és lelkileg.
2019. jan. 5. 01:23
 4/16 A kérdező kommentje:
Én most nem szexről beszélek.
2019. jan. 5. 01:25
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez nem mély beszélgetés, ez egy normál beszélgetés.

A felszínes beszélgetés a hobbi stb.

A mély beszélgetés, amikor már valami témát komplexen tudtok fejtegetni.

2019. jan. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Látom nem értesz. Értem a téma kifejtegetős dolgot, de az meg intellektuálisan mély. Én érzelmileg, lelkileg mély beszélgetésre gondolok.
2019. jan. 5. 01:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Én meg erre értem, hogy két normális és érett ember között az egy átlagos beszélgetés.


Most az a nagy pláne, hogy elmondjátok egymásnak, hogy milyen hánytatott sorsotok volt és milyen lelki sebeket nyalogattok?

2019. jan. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#2 a te lelkeden könnyített?:d
2019. jan. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a normalis. Egyetertek az 5-ossel. Amirol itt egyesek beszelnek hogy molyen szerintuk egy “ismerkedes” az teljesen fals kepzet. Ez a norma...
2019. jan. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Osztom a 7est. Mellesleg nekem nem kéne olyan, aki már az első randin rámzúdítja a "fájó múltját". Az egy gyenge ember, aki képtelen feldolgozni és mástól várja el, vagy csak szánalmat, sajnálatot akar ébreszteni. Az ilyen később is ilyen lesz. Majd megy a mamához nyávogni, hogy a Juli csúnyán nézett rá. 😀
2019. jan. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!