Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha szinglik vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha szinglik vagytok, akkor hogyan közeledjen a férfi felétek? Milyen udvarlást szerettek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Ha singli vagyok akkor sehogy

Mivel a singliseg lenyege az h egyedul is jol erzem magam es a hatam kozepere sem kell egy pasi

2019. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Nekem kell az, hogy előbb a barátom legyen, nem tudnék egy teljesen ismeretlennel kapcsolatot kialakítani elsőre. Fizikai vonzalom sem alakul ki nálam, amíg nem ismerem és nem bízom meg benne.


Az első párom még gimis koromban volt, vele 4 éve ismertük egymást, felsőből.


A férjemet 6 éve ismertem, mikor összejöttünk, kb 2 éve kifejezetten szoros barátok voltunk. Szóval részemől, ismeretlenként, tök 8 lett volna, hogyan közelítesz, nem tudtam volna elképzelni, hogy szerelem alakuljon ki kettőnk közt.

2019. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint a 2. válaszoló, először csak barát, aztán ahogy telik az idő és egyre jobban megismerem, bízom benne komolyabb dolog is lehet. De ehhez, mint írtam már ismernünk kell egymást egy ideje, idegenekkel nem ismerkednék párkapcsolat céljából.
2019. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már én is olyan vagyok, mint a 2. Régen ráhajtottam volna, most kb. majdnem egy éve ismerem, de csak beszélünk, néha ő kétértelmű, néha én...az se biztso, hogy érdeklem. tökjó. Komolyan.
2019. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!