Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nők mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők mennyire tartjátok elfogadhatónak ha egy férfi a randi után néhány héttel írásban neten is ad nektek bókot mondjuk se szó se beszéd egyszer csak ír egyet nektek olyat amilyet találkozáskor nem adott ott?

Figyelt kérdés

Élőben is bókoltam csak mást.


Szeretném, hogy érezze hogy nyomot hagyott bennem érdekel és szándékaim vannak vele jó értelemben

(nem kaland)


Régóta úgy érzem egyébként hogy ú az igazi. Nekem nem is volt senki más kapcsolatom mióta "távolról ismerem"


Szeretném hogy "ne hűljön ki a parázs" már ha beszélhetek ilyesmiről amíg megint tudunk találkozni és az lehet sajnos kicsit odább van :/


F28



#szerelem #randizás #udvarlás #remény #komoly kapcsolatra való törekvés.
2019. jan. 22. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Randi után néhány héttel nekem ez már alap dolog. Nem nagyon hiszek a lassú víz partot mos típusú ismerkedésben. Ha megvan az összhang, sokat beszélünk és mindketten akarunk a másiktól valamit akkor szerintem alap dolog a kölcsönös bókolás. Szeretem érezni, hogy akkor is halad előre érzelmi szinten a dolog, hogyha éppen nem tudunk találkozni.
2019. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2019. jan. 22. 00:28
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit mintha túlbonyolítanád. De ha egyetlen randitok volt csak, akkor azért ne éld bele túl magad.
2019. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Látom a vesszőről téged is letiltottak.
2019. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Lesz még 1 hónap múlva.

Gondolod hogy nem kéne beleélnem magam ?

2019. jan. 22. 00:54
 6/19 A kérdező kommentje:
Igaz, lemaradt egy csomó vessző. Legközelebb jobban átnézem amit írok. Köszi.
2019. jan. 22. 00:56
 7/19 Rockarc ***** válasza:
78%

A legtutibb, ha minden honap masodik keddjen irsz neki ilyet. Amikor a geped ujraindul a Windows frissitestol, abbol tudod, hogy megvan a jel, itt az ideje egy ujabb bokot kuldeni. Az igazan profik egy bokok.txt file-ban taroljak es onnan masolgatjak CTRL+C, CTRL+V-vel. Ha pedig misztikusnak akarsz tunni, akkor a telehold a baratod. Tuti le fogja venni a csaj, hogy mekkora spiler vagy, lehet meg vissza is ir. Csak igy tovabb! Ne hagyd, hogy lebeszeljenek az irigyek.


42F

2019. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, ne éld bele magad, mert ha egyszer randiztatok, akkor nem ismeritek egymást. Csetelhetsz vele, írhatod, hogyha tetszik vele valami kapcsolatban, csak ne legyél szerelmes, mert az inkább ilyesztő tud lenni, vagy jó nagy pofára esés lesz belőle mikor élőben találkoztok. Jobb esélyetek van, ha fokozatosabb vagy.
2019. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért vártál heteket a bókkal?
2019. jan. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, a következő találkozóig , ha egy kicsit életben van tartva a kapcsolat. Én személy szerint nem szeretek a semmire kapni bókokat, inkább csak beszélgess vele. Esetleg jegyezd meg, hogy jól érzed magad a társaságában.
2019. jan. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!