Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, mekkora eselye van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mekkora eselye van egy nönek ilyen part talalni?

Figyelt kérdés

A baratnöm (nem különösebben szep) 35 evesen tarskeresön talalt egy ferfit,nem ronda,38 eves, elvette felesegül, epitett neki egy hazat, lett 3 gyerekük,mindenben segit neki es a baratnömnek soha többet nem kell dolgoznia.

Nekem nagyon jol fizetö allasom van, nem a penz miatt tettem fel a kerdest, mielött jönnek a tamadasok.Egyszerüen csak erdekel, ez egy lotto 5 ös volt ugye?


2019. jan. 30. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
53%
Az én leendő barátnőmnek sem kell majd dolgoznia, ha nem akar. Keresek eleget több ember helyett is... Persze nem így ismerkedem nyilván.
2019. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
12%

Nem értem hogy miért foglalkozol más életével, komparasztba állítva a tieddel...nohh mindegy :)...

De, nőként mondom, hogy egy nőnek, akármennyire "értéktelen" legyen, pl 32 éves, 3 gyerekes munkanélküli foghíjas csúnya anyuka, még ő is akármikor tud találni faxit maga mellé, csak max abban a minőségben, ha van esze és reálisan felfogja ez a két ember hogy ezeknek egy szinten kell keresgélni.

2019. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
Igen utolso?Es akkor miert nincs baratnöd?
2019. jan. 30. 11:41
 4/78 A kérdező kommentje:

Varj utolso 32 eves...az neked mar ertektelen öreg...?:)

Vagy miert ezt a kort irtad ide ki?:))

45 eves baratnöm 2 gyerekkel talalt part....

2019. jan. 30. 11:42
 5/78 anonim ***** válasza:
Mert úgy nézek ki, mint egy csúnyább gimis így majd' 30 éves koromra. 🤷‍♂️
2019. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
Csak ezt pötyögtem random.
2019. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
80%

Tehát van egy férje, gyerekek, ház. Ez teljesen átlagos. Hogy segít neki az alapvető. Bár mondjuk, ha nem dolgozik, akkor raér. Ez a lottó ötöstől messze van.

Be van zárva képletesen a háztartásba, nincsenek személyes céljai.

Én szeretem a munkám, nekem rémálom lenne htb-nek lenni.

2019. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
Utolso, azert ez kemeny,gondolj mar bele, bemegy a boltba, es barmit megvesz a ferje penzen.Nincsenek munkahelyi gondjai, nincs teljesitmenykenyszer...Kifizetni a törlesztöreszletet a hazra nem aggodik rajta ugy mint en minden nap...ezt te komolyan rossz eletnek latod?Ledöbbentesz..
2019. jan. 30. 12:03
 9/78 anonim ***** válasza:
75%
Az a kemény, hogy te más életén csorgatod a nyálad és így foglalkozol vele. :D
2019. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
Utolso es meg valami te azt irod van ferje gyereke haza es atlagos.:)))Jajj..te erted hogy ennek a sok atlagos dolgoknak az anyagi reszet egy ferfi teszi ala elete vegeig?Azert kemeny milyen agytrösztök vannak itt a gyakorin....
2019. jan. 30. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!