Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem kell fizetnem mindent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell fizetnem mindent? Vagy, hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves srác vagyok és életem első randiára készülök és az a kérdés merült fel bennem, hogy nekem kell-e mindent fizetnem? Nem vagyok kapzsi csak a barátaim mondták, hogy ne vegyek meg mindent a lánynak.

Én megyek a lányhoz.

Tényleg az első randim és nem vagyok tapasztalt az ilyen dolgokban.

A válaszokat előre is köszönöm.


2019. febr. 1. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Illik, szép gesztus, ha te állod az első randin a dolgokat.

Gondolom nem egy luxus étterembe..stb. mentek, ahol drága minden.

De egy kis cukrászdában azért nem luxus meghívni a másikat.

2019. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
12%

Az első randin ALAP, hogy mindent te fizess!

KP.-val! Papírpénz, semmi apró!

A pincérnek (Nem a mekiben, normális étteremben/kávézóban.) borravaló! összegtől függően 500-1000!

Ha nincs kocsid, és olyan az idő/távolság, és TAXI is bejátszik, akkor azt is te fizeted!

Ha a lány nem akarja, akkor is, ha erősködő femináci, akkor fizesse ő a felét, de ne legyen 2. randi!

Ha a csaj gazdag MILF, akkor fizethet ő mindent, a 2. randitól!

Ha a lakásukhoz mész, vigyél virágot, anyunak is!!!

Randin semmi virág!

2019. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Kérlek legyen eszed és ne hallgass a 2.válaszolóra....


Nem kell még egy hülye a világba, így is van elég.


Amúgy meg attól függ milyen mentalitású a lány. Én egyenesen sértésnek venném ha a pasi akarna mindent állni, én is dolgozom, van pénzem, és nem kisgyerek vagyok hogy mindent megvegyenek nekem. Megkérdezheted tőle mit gondol a témáról, de egyébként igen, udvariasságból a férfinak illik.

2019. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

"hogy ne vegyek meg mindent a lánynak."

Ez jogos, mert a mindenbe, akár a több millás aranylánc is belefér.

Nálam, első találkozásnál én fizetek mindent, mivel én hivom. Ez egy korrekt határok között. Ez ellen nagyon tiltakozik a nő, nálam annyit jelent, több randit nem akar. Annak ott a vége.

2019. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Ki hívott meg kit?

Én úgy tanultam, hogy annak illik fizetnie, aki meghívta a másikat.

2019. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha te hívtad pl. étterembe a lányt, akkor te fizetsz mindent. Egyrészt, mert meghívtad, másrészt mást ne kényszeríts költekezésre és ne osszd be más pénzét. Majd ő eldönti, mire akarja költeni.

Bár első randira nem kell étterembe menni.


"hogy ne vegyek meg mindent a lánynak"


Ezt nem tudom értelmezni. Talán shopping körútra mentek?

2019. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
2-es, ezt a sok gyökérséget magadtól találtad ki, vagy súgott valaki?
2019. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kerdezo!


Az elso randevut, az illem szerint a ferfi allja.


Az ismeroseidnek abban igaza van, hogy a kesobbiekben a kozos programokat kozosen szoktak allni a parok, ismerkedok.


Ha a felezgetes kinos lenne, akkor egyik randit o, a masikat te alld.


Ettol fuggetlenul neha (!) vegyel neki 1-1 szal viragot/csokoladet meglepeteskent.


Sok sikert, csókollak: Özv. Kovacs Belane, Katika a 6. emelet B-böl

2019. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi az a mindent? Nem kell elvinni ide oda, meg taxi meg hülyeségek. Ne a pénzről szóljon. Egyszerű cukrászda, vagy teázó, melegszendvics vagy gyros, ilyenek szerintem. Beszélgetés, séta, nem kell fullos ötfogásos drága étterem. Ez egy első randi, semmi alapja a költekezésnek. Az hogy ő hogy utazik oda, az az ő gondja, de ha van autód, illik érte menni.
2019. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Illik kifizetni az fogyasztást, ha valahol esztek, isztok, vagy a belépőt, ha moziztok, pop-cornt ha esztek. De nagyon komoly és drága dolgokat azért nem kell, tehát ha kitalálja, hogy menjetek egy a legdrágább étterembe a városba, akkor mondhatod, hogy te már voltál ott és nem ízlik a kaja :D

30/N

2019. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!