Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyiért tudnám behozni ez a...

Mennyiért tudnám behozni ez a Toyota Celica-t és mi mindent kellene még fizetnem rá?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 4. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A tréler díja kb. 160 Ft/km, ez már kb. 110 ezer. Talán 80 körül kijön a honosítás is. A kötelező dolgokkal együtt talán meglenne 900-950 között.


Szerintem

2017. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát olyan 350-et számoljak rá, igaz??
2017. okt. 4. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Törött, tekert órás Celica-t behozni?

Kíváncsiságból megnéztem, ez a modell, ilyen motorral magyar piacon 1.2 milliótól indul. Össze lehet rakni miért kerülhet ez ennyibe...


Egyébként mindenre van kalkulátor, jobb lenne azokban megnézni, nem pedig random számokra hagyatkozni.

Első a trailert leírta (bár én inkább oda-vissza úttal számolnék, az máris duplája), azzal tudsz számolni. Plusz hozzájön a kiutazásod, üzemanyag, matricák, kaja, szállás stb) kocsi megtekintése miatt. Erre is számolnék minimum egy 100.000-et.

Amikor hazaért jön a honosítás téma. Van regadó, amit elsőre 81.000Ft, utána van műszaki vizsga, új törzskönyv, forgalmi, rendszám, ezeket szépen ki tudod keresni, már plusz 50.000 Ft nagyságrendileg. Aztán ott az illeték, ami újabb 58.000 Ft. És van egy kérdés, aminek jobban utána kellene nézni, de ezt már meghagyom neked. Kell-e adatlapot, adásvételit stb fordíttatni. és még meg kell kötni a KGFB-t is, ami egy álmodozó pár éves jogsis gyereknek akár 20-30.000 Ft is lehet. Szóval most így hirtelen 500-550.000 Ft körül járunk, annyi, mint az autó...

2017. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És még nem volt meg az első szerviz.

Én hasra 150-200.000 Ft-ra lőném be, de ezt is ki tudod keresni Unix-nál listaárakon (vezérlés, olaj, szűrők, komplett fék, mondjuk, meg még ami hozzájön)

2017. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!