Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb mai nőt csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb mai nőt csak az érdekli ismerkedéskor, hogy az adott férfi hol lakik, és mennyire tud anyagilag villantani?

Figyelt kérdés

#villantani
2019. febr. 9. 22:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%

Miért, mit gondoltál? 😀

Ez régen is szempont volt, és ma is.

Nektek is az egyik fő szempont régen is és ma is, hogy egy nő szép és fiatal legyen, ami még igazságtalanabb, mert még tenni sem tudsz ellene, ha öreg vagy és ronda, mégsem sírunk annyit.

Igen, egy pasinak legyen már fontos, hogy legyen egzisztenciája, mi ebben olyan meglepő?

2019. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Érdekel, hol lakik, mert nem akarok még egyszer távkapcsolatot.
2019. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Teermészetesen. Ííígy van. Csak mantrázzátok tovább velem:

"Miinden nőőt csak a pénz érdekli meg a lakás ha nincs bmwd nem kellesz senkinek csak a kocsi meg a sok pénz meg a nyaralás meg a vacsorák meg a nagy farok mert 17 cm alatt senkinek nem kellesz gonosz nők mind kihasználnak jaa és legyél magas is mert ha 175 vagy akkor nem is vagy férfi."

Na most hogy így kinyafogtátok magatokat,gondolkozz reálisan. Nyilván NEM a legtöbb mai nő ilyen. Én konkrétan nem is ismerek ilyet,a társaságunkban nem jellemző az ilyesmi. Vannak ilyenek,kétségtelen,de ez érdekes módon valahogy sosem egyelnő az aranyos kedves,okos önálló nőkkel,tehát ezekkel nem is érdemes foglalkozni. Olyat keress,olyan körökben mozogj,ahol nem ez az elvárás. Az mondjuk elég sokat segít,ha nem ilyen hozzáállással kezdesz,és önerőből próbálsz párt találni,a személyeddel,a figyelmességeddel,és nem nőt akarsz a pénzedért. Az is egy opció,de akkor azoktól ne várd el hogy szeressenek,meg adjanak bármit cserébe.

2019. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

Nekem speciel első körben ezek:

- ha dohányzik, kuka

- ha iszik alkoholt, kuka

- ha önző, egoista, agresszív, tiszteletlen, hűtlen, kuka

- ha minden sz..rra elb..ssza a pénzét és nem tud felállítani fontossági sorrendet, kuka

- ha nincsenek céljai, kuka

- ha negatív, búvalb..szott, pesszimista, kuka

- ha utálja a természetet és az állatokat, kuka

2019. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, pedig megvan a véleményem a mai világról. Nem tartom magam kiemelkedőnek semmilyen téren, mégis szinte bárhol és bármikor tudok ismerkedni. Régen ultra gátlásos voltam, a női nem számomra egy idegen civilizációt jelentett.


Aztán rájöttem, hogy a fenét. Tudjátok, a gond az ott van, hogy a többségi férfitársadalom csak ezekre a dolgokra koncentrál:


- pénz

- külsőségek

- szex


Én szerény személyem a következőket ajánlaná a sikerességhez:


- tájékozottság

- önállóság

- viselkedési kultúra

- határozottság

- tudás

- felelősség vállalás...


Persze ezek sem adu-ászok, de csodákra képesek. Előnyük, hogy magát a jellemet is erősítik, ezáltal igazi és minőségi fejlődést hoz. Tudom, az ilyen irányú önfejlesztéshez rögös az út, konditerembe járni sokkal egyszerűbb, de azt ne felejtsük el, mindennek ára van. Persze a sportolás is jó dolog, de csak a külsőségekre menni butaság.

2019. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Velem kizárólag csak a pénzemért lesznek, mert 30 évesen nincs jogsim és a szüleimmel élek. Ennyi elég a nőknek az ítélkezéshez és ahhoz, hogy a magányba taszítsanak valakit. Felettébb felszínes lények.
2019. márc. 1. 10:57
 17/25 anonim ***** válasza:

#16


Rinya helyett inkább gondolkozz el, hogy VALÓJÁBAN miért nem kellesz senkinek. És nem azért, mert nincs jogsid, és otthon élsz.


Páromnak nincs se jogsija, se autója. Közösen vett lakásban élünk, aminek a háromnegyede az én nevemen van.

6 éve vagyunk együtt.

2019. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Az ide kommentelők 80%-a szerint, akár nő, akár férfi, semmi esélyem, miért is lenne ez a való életben másképp?

Ti is legkésőbb a húszas éveitek közepén jöhettetek össze, tőlem pedig már kis túlzással azt is elvárják a nők, hogy arany tojásokat hozzak világra.

2019. márc. 1. 11:12
 19/25 anonim ***** válasza:

#18


Párom 29 volt, én 23 mikor összejöttünk.


Egyébként az téged minősít, ha a gyk-t veszed alapul Jól átmosták az agyadat.

2019. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Hiába magyaráznak mást a barátaim is, azt tapasztalom a való életben is, amit itt írkálnak.

Bármi áron meg kell gazdagodnom ahhoz, hogy ne a kezemet kelljen feleségül vennem...

2019. márc. 1. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!