Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, milyen szakmák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen szakmák előnyősek nálatok ismerkedéskor egy 30as nőnél és miért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan azt fogják írni: ez nem számít (ezt el is fogadom), viszont több alkalommal láttam már, hogy például orvosi szakmában dolgozó nők népszerűbbek a férfiak szemében komoly kapcsolat szempontból, mint az egyszerű eladók, tanítónők, avon-osok, stb

Kort is írjatok; köszönöm szépen a válaszokat :)



2018. okt. 17. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk az összes jólkereső, menő fiúnak tanítónéni felesége lett.

0 Általában csinosan öltöznek és szép arcúak, különben a kölykök elborzadnának

1 Értenek a gyerekekhez

2 A mindenféle szünetek alatt otthon lehenekt a sajátjaikkal

3 Foglalkozási szexisség faktor

2018. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a legtöbb férfinak teljesen mindegy. Főleg, ha jól nézel ki.
2018. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%

Az orvosként dolgozó férfiak is népszerűbbek, mint mondjuk aki a boltban a húsárut árulja.

Egy orcvos vagy ügyvédnővel rengetegen akarnak járni. De hidd el, hogy nem szakma alapján választunk nőt.

2018. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

“Egy orcvos vagy ügyvédnővel rengetegen akarnak járni. De hidd el, hogy nem szakma alapján választunk nőt.”


Ennél nagyobb paradoxont két mondatba nemis lehetett volna besűríteni😂

2018. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

Egy férfi sosem választ nőt. Kivéve ha a nők futnak utána, mert gazdag és jóképű. A nő ad egy jelet, a szerencsés férfi meg boldogan bólint egy igent.


A kérdésre meg a válasz: tökmindegy, csak legyen végre egy nő, aki kiválasztja a palit.


Orvosnő? Ügyvédnő? Legyél egy adonisz, vagy legyél kőgazdag és legyen meg az eszed.


Sok férfinek önértékelési zavara van, amikor egy szutykos panelből bepróbálkoznak a jóval magasabb értelmi és egzisztenciális szinten álló nőknél.


Nekem nyáron volt olyan esetem, amikor egy dögös ügyvédnővel beszélgettem. Megfordult a fejemben nekem is, hogy mi lenne ha... aztán ahogy beszélgettünk, kiderült hogy olyan szinten van az élete, amit én nem tudok, és nem is szeretnék megugrani. Szóval feleslegesen nem hozom kellemetlen helyzetbe magam.

2018. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Tehát akkor a férfiak választhatnának nőt, csak nem éri meg izmosodni, esetleg tanulni. Marad a lustaság.
2018. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
(Az ''avonos'' egy szakma? 🙎)
2018. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

#7

Aki jól csinálja annak igen, próbálj hirtelen eladni akárcsak 2-3 kozmetikai terméket is naponta az ismerősi körödben.

2018. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%

Mindegy, csak ne legyen munkanélküli vagy olyan nő aki csak viszi a pénzt.

(volt ilyen fodrász barátnőm)

Valakit azért zártam ki, mert virágos volt és minden hétvégén is ő dolgozott a boltjában minden nap.

Most Óvónővel élek, de volt pénzügyminisztériumban dolgozó feleségem is. Annyira nem számít a szakma, bár egy doktornő vagy nővér az az ágyban is tuti nagyon jó, de ilyenben már nem lesz részem. 41F

2018. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk 3 könyvelő is volt az életemben és rosszak a tapasztalatok, de láttam már ott is jó fej nőket, csak nem olyat fogtam ki 3x is szerintem...
2018. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!