Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan nehéz egy 35 +...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nehéz egy 35 + os nőnek normális párt találni manapság?

Figyelt kérdés
Leginkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Nem rég lett vége a 15 éves kapcsolatomnak, elég fiatal voltam mikor legutóljára ismerkedtem. Beírtam a google-be, hogy ismerkedés 35 felett és elég lesújtó cikkeket dobott fel. Tényleg ennyire nehéz már ebben az életkorban, ha egy jó embert szeretnék találni?
2019. febr. 11. 14:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15:22 megírta a tutit. A jól szituált urak buknak az 50-es nőkre. Amennyiben te mást tapasztalsz, akkor benned van a hiba.
2019. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Persze. Lehet.


Én 33 vagyok. Felfelé és lefelé is jól megy az ismerkedés.


F

2019. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy nehéz lenne, egy normális 35-40-es nőre mindig van kereslet. De azért nem mindegy, hogy milyenek a körülmények, milyenek az elvárásaid leendő pároddal kapcsolatban.


Én is hasonló cipőben járok, csak a másik oldalon, elvált apukaként kerültem eladósorba 8 év után, így én is eléggé kiestem az ismerkedésből. Leginkább társkeresőkkel próbálkoztam eddig, még ugyan nem találtam meg az igazit, de nem negatívak a tapasztalataim ezen a téren. Vannak szép számban társkereső gyermekes és gyermek nélküli teljesen normálisnak tűnő nők 30-40 között (még 40-en túl is). Nem hiszem, hogy férfiból ne lenne hasonló. De cáfoljatok meg nyugodtan, ha mások a tapasztalatok.


Egy dolgot azonban észrevettem, talán ez megmagyarázhatja, hogy miért gondolják azt a nők, hogy nincs normális pasi ebben a korosztályban. A 30-40-es társkereső nők kb. 50-60%-ánál azt látom, hogy kizárólag nőtlen (elvált kizárva) és gyermektelen férfiakat keresnek, akik szeretnének majd gyermeket vállalni. Magyon leszűkítik a kört ezzel, és pont a normális pasik nagy részét kizárják. Persze az ördög mindig a részletekben van, de szerintem a 40-hez közeledő pasik közül szerencsésebb választás lehet egy elvált apuka, aki már bizonyított apaként ás alkalmas hosszabb párkapcsolatra. De a nők mégis inkább azt keresik, aki közel a 40-hez még nem alapított családot, nem köteleződött még el nő mellett. Szerintem az utóbbiaknál nem az a jellemző, hogy már alig várják a családalapítást, csak még nem találták meg a tökéletes párt hozzá.


F36

2019. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok saját gyereket sem, másét sem szeretném. Ez szerintem nem érthetetlen.
2019. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én manapság azt látom, hogy egyik korosztálynak sem könnyű, illetve könnyebb vagy nehezebb.


Maximum férfiként azt tapasztalom, hogy 30 körül/felett egyre kevesebb az olyan nő akinek nincs gyereke.

2019. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15-ös: Ez férfiakra is igaz, a kor előrehaladtával egyre kevesebb az, akinek nincs gyereke. És nemtől függetlenül, aki kizárólag a gyermektelenek közül keres társat, az egyre kisebb halmazból tud válogatni.


14-es: Egy kicsit úgy érzem, mintha nekem szólt volna a válaszod (13-as vagyok). Bár én hasonlót nem is írtam, de ahogy nézem, más sem. Nyilván ha valakinek nincs gyereke és egyáltalán nem is szeretne, akkor neki egy hasonló partner az ideális. Szerintem ezzel mindenki egyetért.

2019. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én attól sem zárkózok el akinek van már gyereke az előző kapcsolatából. Ennyi idősen (30-40 között) már miden megfeleljen nagyon ritka.
2019. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyira vagy csinos.

Mennyire vagy elhízva?

2019. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!