Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van a logika ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a logika ebben a viselkedésben, mégis mit hidjek? N20+

Figyelt kérdés

Két hete ismertem meg egy srácot. Úgy tűnt tetszünk egymásnak, így bejelöltem facebookon. Elkezdtünk beszélgetni, stb. Után megint találkoztunk egy rendezvényen ahova járunk mindketten. Ott nem kezdeményezett de amint haza indult írt, hogy beszélni akart velem de nem volt alkalma. Végül ebből lett egy randi, ahol kerek perec megkérdezte, mit szeretnék tőle. Kicsit meglepődtem, de így nyilván megmondtam hogy szimpatikus nekem és adnék egy esélyt kettőnknek. Úgy láttam örül neki, mondta hogy keres majd.

Nos azóta csak beszélünk, volt szó randiról, de azt mondta ezen a hétren rengeteg dolga van. Ez most kamu, így akar lerázni? De akkor miért mondta, hogy oké, akkor keressük egymást?

Szerintetek mit tegyek, várjam meg a hét végét, és ha akkor is képtelen rám szakítani 1 órát, küldjem el?


2019. febr. 19. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért mondta hogy inkább beszéljetek, mert zavarta a rettenetes helyesírásod. Egy kicsit még gondolkodott rajtad, aztán leépített.
2019. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég döcögős...szerintem már neki kéne lépni.
2019. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem "hidjek", hanem "higgyek". 20 felett odafigyelhetnél az alapvető helyesírásra. Anonim módon elmegy, de arccal már ciki.
2019. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, elírtam, rendben, vettem. Egyébként nem magyarul beszélgetünk, szóval nem játszik szerepet.
2019. febr. 19. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem személyesen a szemedbe nem merte megmondani, hogy nem kölcsönös a szimpátia.

Ha akarna látni, akármilyen elfoglalt is, szakitana rád időt. A többi csak kifogás.

Ha gondolod kérdezd meg, mi az a rengeteg dolog, ami melletz nincs egy szabad órája. Bár ez nem biztos hogy jó ötlet, mert ha számonkéred, akkor mégjobban rontasz a.helyzeten...

2019. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha a szemembe nem, akkor miért nem tudja most megírni? Hogy legalább ne várjak a nagy semmire.
2019. febr. 19. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyáva, vagy nem tudja mit akar.
2019. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az a srác a te utad, akkor úgyis találkoztok, ne aggódj.
2019. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet a higgyek szót leírni úgy, hogy "hidjek"?? Ez nem elírás és nagyon kiábrándító...

A kérdésre válaszolva pedig, ha érdekelnéd, akkor nem mondaná, hogy rengeteg dolga van. Nálam ez lerázós duma. Hagyd, hogy keres-e és ne te erőltesd a találkozót. Ha ő nem hozza fel, felejtős.

2019. febr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!