Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ha abban az életszakas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha abban az életszakaszban vagytok, hogy nem akartok elköteleződni, de találkoztok olyan lánnyal, aki nagyon szimpatikus és a kémia is megvan akkor elkerüliték vagy?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 00:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Igen, akkor elkerüliték vagyok.
2019. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak elkerülöm, hanem karanténba is zárom magam!
2019. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Pontosítok: ha abban az életszakaszban vannak, de találnak a (szintjükhöz mérten) bomba nőt, akkor lehet kapcsolatba kezdenek vele. Emellett persze nem kizárt, hogy félrekúrnak.
2019. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Elkerülöm, pont most a legsza rabb eddig mert Ő hihetetlen lány..de sajna nem tudom átszervezni az életemet szóval semmi..majd egyszer minden passzolni fog, vagy nem..
2019. jan. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Ehhez nem életszakasz kell, hanem egy alja mentalitás...:'D
2019. jan. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megdugják, aztán elkerülik. Ne álmodozz.
2019. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor is egy a sok közül, akivel megvan. Ha nem akarok elköteleződni, akkor nem akarok.
2019. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem akarok kapcsolatot, nem tudok beleszeretni senkibe, akkor sem, ha az ideálom és tudom, hogy számomra tökéletes lenne. Ez egyszerűen lélektanilag el lett döntve. Ha nem érzek motivációt érzelgősködni és nincs kedvem a kapcsolatosdihoz, teljesen mindegy, milyen a személy.


Hiába rakják elém a kedvenc kajám, ha nem vagyok éhes. Maximum beletúrok, de megenni nem fogom.

2019. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem tudja elfogadni, hogy nincs hatalma mindenki döntése felett. :D
2019. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, érdekes válaszok.

Jöhet még.

2019. jan. 13. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!