Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 70 km a távolság, és nincs jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 km a távolság, és nincs jó közlekedési lehetőség sem. Van értelme így elkezdeni randizni?

Figyelt kérdés
Internetes társkeresőn ismertük meg egymást. Nincs közvetlen busz, vagy vonat a két település között, 2 vagy 3 átszállással lehet csak megoldani. Autópályára sem lehet felmenni, csak sima falvak mezők közötti úton lehet eljutni. Nekem egy régi autóm van, amivel mindig akad gond, ezért már csak a városon belül használom, nem szívesen vezetnék 140 km-t, kitudja hazaérek e vele. A férfinak nem tudom van e autója, nem került még szóba, direktbe rákérdezni meg anyagiasnak tűnne, ő csak annyit mondott szívesen eljön hozzám találkozni. Hogy utánna hogy alakulna, ha egyáltalán összejönnénk, azt nem tudom. De ha van autója sem várhatom el, hogy mindig ő költsön az utazásra, meg ő fáradjon vele. Ez a 2-3 átszállás viszont elég rémisztő, kinek van erre ideje a mai világban, mikor amúgyis kevés az egymást fedő szabadideje egy párnak. Mi sem h-p munkarendben dolgozunk, nagyon össze kell legózni hogy mikor érünk rá végre mindketten. Ezekkel az átszállásokkal meg a fél nap elmegy. Az esetünkben megoldást jelentene egy mindkettőnknek kb 80 km-re lévő nagyobb város, ahova nekem is, meg neki is megy közvetlen vonat. Ebben az esetben viszont, a többedik randi után, hogy oldanánk meg az együttalvást, az együtt töltött napokat? Ez így mindkettőnknek egy fél vagyon, a rendszeres vonatozás, plusz még a hotel árának fele. Nem akarok tőle ilyeneket kérdezni, hogy ő ezt hogy gondolja, hiszen még nem is ismerjük egymást és elriasztanám, csak magamban játszottam el a gondolattal, hogy mi lenne ha összejönnénk. De sehogy nem látom ideálisnak a helyzetet, hiába próbálok megoldást keresni. Kivéve ha annyira szerelmesek lennénk, hogy 1 hónap találkozgatás után az egyikőnk mindenét feladva elköltözne a másikhoz. De ilyen csak a filmekben van szerintem. :)
2019. febr. 22. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nincs.

Első időben minden csúcsszuper lehet...de aztán maga lesz a pokol.


Ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot akkor ez nem.

2019. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én sem kezdenék ebbe bele.
2019. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez értelmetlen!


Ezért sem ismerkedünk neten!

2019. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nekem ismerősöm 300 km távolságot oldott meg távkapcsolatban,aztán összeköltöztek jóval később.De való igaz,hogy nem akarásnak nyögés a vége.
2019. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
70 km nem távolság. Közöttünk majdnem 100 volt. Egyetem mellett is hetente legalább egyszer találkoztunk, volt, hogy heteket is simán együtt töltöttünk egyhuzamban. Másfél óra az út átszállással, simán mentünk egymástól dolgozni vagy suliba is reggel. A vonatjegy meg valami 1500 forint körül volt. Kb lófsz. Ha amúgy jól megvagytok akkor hatalmas hülyeség emiatt hagyni a dolgot. Az elején én is azt hittem, hogy milyen nehéz lesz megoldani a találkákat aztán meg kiderült, hogy amúgy semmiben nem hátráltat.
2019. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem kezdenék bele. Eleve nyögvenyelősen indulna az egész. Ritka az olyan nagy szerelem, hogy egyiktek pár hét után felad mindent, és költözik a másikhoz.
2019. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem kezdenék bele én sem, biztos van közelebb is olyan, akivel vonzódunk
2019. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bár mi külföldön élünk, de 180-km-el is belevágtunk és boldog kapcsolatban vagyunk. Általában ő jön hétvégente mert neki van autója, viszont ha úgy alakul akkor én megyek vonattal. Bár néha engem is bánt hogy neki többe jön ki, de idővel ha lesz rá lehetőségem kamatostól "visszafizetem" neki.


Első pár alkalomkor amúgy csak a délutánt töltöttük együtt, a 3. hétvégén már nálam aludt, így annyival kárpótolom a hosszú utat hogy finomat főzök neki :)

2019. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!