Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar? Vagy miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Vagy miért nem tudja? Kicsit hosszú, de köszönöm ha segítesz.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem a következő lenne. Adott egy 34 éves férfi, akivel 7 hónapja ismerkedtem meg, 1 hónappal ezelőttig nem találkoztam vele, mivel ő csak szexet akart. Majd egy véletlen találkozásból, (szakmai segítséget kért) randi lett. Találkoztunk párszor. Mozi, vacsora, ebéd séták, aztán eljutottunk a szexig és az együtt alvásig is. Bizonytalan volt mit szeretne, mert állítása szerint nem akarja feladni a szabadságát senki miatt. Mert az előző kapcsolataiban, kihasználták anyagilag, és megmondták neki mikor mit csináljon. Elmondtam neki mit érzek, igazából elmondta, hogy kedvel és hiányzom neki, de arra a kérdésre hogy hogyan tovább nem kaptam választ. 5 napig nem beszéltünk, aztán megkeresett, hogy találkozzunk. Azt gondoltam, hogy esetleg átgondolta a dolgokat és talán lehet belőle valami. Randiztunk, majd újra ugyan az lett. Kiderült hogy másokkal is ismerkedik, beszél csak velük, de semmi komoly.. Számomra ez megalázó. Nem kaptam válaszokat, csak azt h azon van, hogy eldöntse. De én ezt a bizonytalanságot nem bírom és nem is akarom. Most ott tartunk, hogy én minden kapcsolatot megszakítottam vele. A kérdésem az lenne, hogy valóban nem tudja, hogy mit akar, vagy csak arra kellettem neki?


28/N


2019. febr. 26. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talonban akar tartani szexre, nem akar elköteleződni melletted. Nem volt bizonytalan.
2019. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen k..v.nak használ, csak "üriteni" akar. A legszomorúbb, hogy ezután még másokat is be fog h.lyiteni, és hagyják.
2019. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra kellettél neki! 34 évesen már nem a szabadság és a saját érdeke a lényeg, hanem a jövőjét kellene építeni valakivel. Ha nem ragadta meg az alkalmat akkor ne is gondolkodj rajta tovább! Komolytalan emberre ne pazarolj időt.
2019. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség is van.Kell neki a szabadság,de megkedvelt tùlságosan,ezért menekülőre fogja,és el is mondja hogy ismerkedik másokkal.Amiről valszeg sejti,hogy nem ledzegy tetszetős dolog Neked.

Vagy egy kis paraszt,aki azzal áltat még átgondolja,de mivel nulla felelœsségvállalással élni az életet sokkal egyszerűbb,így valójában nem gondolkodik.De amíg Te azt hiszed igen,addig szabad ki-bejárása van.És persze másokkal is ismerkedni kell hisz egy lehet nem lesz elég,főleg ha besokalsz.


Szerintem jó döntést hoztál.

2019. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Kamu duma. Ha kulon kasszan vagytok, akkor marhara nem lehet a masikat anyagilag kihasznalni. Ha akart volna ilyen jellegu hatarokat meghuzni, akkor elmondta volna. Csak sex-et akart, de ezt elore el is mondta.


Bementel egy zsakutcaba, hogy megnezd tenyleg fal van a vegen. Az van. Pontosan tudja o, hogy mit akar. Azt nem, amit te. Lehet van idoszak, amikor megingatod az elhatarozasat, de aztan ez hamar elmulik. En a helyedben lemondanek rola.


42F

2019. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel a direkt megközelítés nálad nem működött, ezért taktikát váltott és először randizott veled párat és így jutott a bugyidba, ennyi az egész. Ez annyira klasszikus taktika hogy nem tudom hogyan dőlhettél be lassan 30 évesen..
2019. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Tudom, hogy mit akart eleinte, de aztán mikor vele voltam mást éreztem. Ezért mentem bele. Tudom, hogy saját magamnak ártottam vele... de ez van.
2019. febr. 26. 12:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel tanulópénznek és legközelebb ne hagyd hogy elvakítsanak az érzéseid, amikor valaki tök egyértelmnű szándékkal indít feléd.
2019. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom mentegetni, mert tisztában vagyok vele, így utólag mi történt. De bíztam benne, hogy egy őszinte ember, tudja hogy vannak érzéseim, és ez miatt nem használ ki... aztán valahol bíztam benne, hogy valóban nem tud dönteni. És lehet ebből még valami.

Mert végig kétségek között voltam, és soha sem kaptam választ. Nem adta meg a lehetőséget, hogy eldönthessem szeretnék e szexpartner lenni vagy sem. Persze egyértelmű, hogy nem. Mert az nem én lennék.

2019. febr. 26. 13:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod ezt a viselkedést hívják puhitásnak, amikor bepróbálkozol(adsz egy csomagot magadból) és utána hagyod hogy az idő dolgozzon. Ez főleg olyan embereknél jön be akik nem elég magabiztosak ahhoz, hogy kiálljanak az elveik és értékeik mellett. Idővel még azt is elhiszik neki amit el sem mondott.

A leírásod alapján van baj a férfivel rendesen, állítólag kihasználták korábban és ő ezért viselkedik így a nőkkel,mert nem tud bennük bízni. Áldozati szerepben mutatkozik, miközben ő használja ki a nőket maga körül, ez teljesen tudatos viselkedés, nem akarja újra áldozat szerepét betölteni ezért senkiben sem bízik,senkihez sem kötődik, addig marad egy kapcsolatban amíg profitál belőle.

Lehet hogy sérült ember, az is lehet, hogy tényleg kihasználták és átverték, de az nem normális, hogy mindezekért a sérelmekért a mostani partnereknek kell megszenvednie. Biztosan talál majd valami bolond empatikus nőt aki beveszi ezt a maszlagot, de hogy az a nő mit fog ebből a kapcsolatból profitálni azt előre meg tudom jósolni.

2019. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!