Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak a szolid vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak a szolid vagy a vad jön be? Megis melyik a rövid haj vagy hosszu? Szemüveggel vagy anékűl? Sminke, smink nékűl? Kiváncsian varom a kérdéseket!

Figyelt kérdés
(Nekem is feltett kérdés és én lányként nem tudtam valaszt adni)

2019. febr. 26. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nincs olyan, hogy "a pasiknak", mindenkinek más, ezért nem tudsz rá választ adni. Nőként bizonyára te is tapasztaltad, hogy aki neked bejön, az az illető a barátnőidnek nem annyira, vagy fordítva. Csak azért, mert én a viking-kinézetű pasikra izgulok, nem állíthatná senki, hogy "a nőknek" ez a külső jön be, mert ez csak rám vonatkozik.
2019. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Nincs egyen ízlés.
2019. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szolid, hosszú haj, szemüveg nélkül, smink nélkül.


33F

2019. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szolid,hosszú haj,szemüveg nélkül,smink nélkűl.Hasonló lelki világgal.33/F
2019. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon furcsa. De tényleg. Mikor neke ezt a kérdést feltették én erre választ nem tudtam adni csak annyit ,hogy erre később vissza térünk. Kiváncsi voltam ,hogy nektek mi az elképzelésetek. Köszönöm a válaszokat!! :)
2019. febr. 26. 19:52
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nesze, kérdések:


Ékszerrel vagy ékszer nélkül?

Piercingel, vagy piercing nélkül?

Tetköval vagy tetkó nélkül?

Szoknya vagy nadrág?

Ujjatlan, rövid, vagy hosszúujjú?

Francia vagy tanga?

Sima vagy csipkés?

2019. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
férfiaknak szinte nincs ideálja ellenben a nőkkel.
2019. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

A saját véleményemet tudom leírni:

- szexre vad, komoly kapcsolatra szolid

- a haj minél hosszabb, annál szebb

- szemüveg nélkül jobb, de a szemüveg nem kizáró ok (csak akkor, ha az a borzalmas SZTK-keretes, ami manapság divat)

- a visszafogottan sminkelt és a smink nélküli arc között mi férfiak nem látjuk a különbséget, a feltűnő smink taszító

Még egyszer mondom, ez a saját véleményem. Biztosan van olyan férfi, aki ennek pontosan az ellenkezőjét gondolja.

2019. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a vadabb nők jönnek be. Inkább a hosszabb hajjal. A szemüveg mindegy. Smink-, vagy nélküle függ az egyén arcformájától.
2019. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Elnézést. Félre írtam javítom:

Válaszokat*

2019. febr. 26. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!