Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ismét kilépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismét kilépni a barát zónából?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, de valahogy nem éreztem azt, hogy kellene nekem. Viszont jókat dumáltunk, így mondtam h legyünk továbbra is jóban, egész jó haverok lehetnénk. A srác belement. Minden jól alakult, viszont minnél jobban megismerem annál jobban vonzódom hozzá. Mit tennétek a helyemben? Ma este sétáltunk egyet és hát azon voltam h elmondom neki, de félek a visszautasítástól
2019. febr. 26. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vonz szexuálisan?
2019. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem vagy az esete.
2019. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A randin nem vonzott, viszont azóta megismertem jobban és már vonz nagyon.
2019. febr. 26. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
pl. nézz szenvedélyesen a szemébe, finoman cirógasd meg a kezét amikor vele vagy, adj egyértelmű jeleket hogy zöld a lámpa
2019. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:
66%

Szerintem nagy dolgot tettel. Sokan nem kepesek az elso benyomasukat megvaltoztatni. A srac valszeg nem volt valami partyarc. Amikor pedig mar nem volt tetje a dolognak, akkor is a kozeleben voltal es lattad a sajat valosagaban. A nehezen mar tul vagy.


Ha egyszer mar elhivott randizni, akkor azert nem tul valoszinu, hogy visszautasitana. Ugy gondolom eleg vagany csaj vagy ahhoz, hogy valami vicces dumaval randira hivd. Te is tudod, hogy nem a randi kimondasan van a hangsuly, hanem azon, hogy ujrainditsatok a folyamatokat. Akar ugy is, hogy kezdjetek tiszta lappal. Erteni fogja. Es szerintem alig varja. Sok sikert.


42F

2019. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ő kezdeményezett.

Te visszautasítottad.


Mit vársz tőle??

2019. febr. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Lol. Te raktad a srácot barátzónába és te akarsz kilépni a barátzónából? Nem érzed az ellentmondást?

(Amúgy jéé, itt egy nő sem szólt be, hogy nem kell félni a visszautasítástól és ez lúzerség?)

2019. febr. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát ez ciki. Belekényszerítetted a barátzónába, elfogadta, de szerintem lemondott rólad. A baj az, hogy ha most még bele is menne a dologba, akkor sem lehet biztos benne, hogy egy kis idő múlva újra nem fog neked bejönni. Én a helyében nem vállalnám a kockázatot.
2019. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!