Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randi után már lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randi után már lehetséges, hogy kezdek szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Ismerem a srácot már régóta, de valahogy változtunk az elmúlt évek alatt, és most valahogy kezdek iránta komolyabban érezni.

Folyton beszélünk, és egész nap rá gondolok, és hiányzik, és egyszerűen annyira édes és vicces.

Igaz, hogy külsőre régebben is tetszett, de nem számítottam ilyesmire most.


2019. febr. 28. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Ha ismered, miért ne lehetne? Azok akik általában először randiznak, nem mindig ismerik egymást már régóta.

Attól mert neked most vele első randi volt, még is ismerted már előtte is, gondolom találkoztatok is.

De amúgy ha nem is így lenne, létezik szerelem első látásra.

2019. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Igen.

30 éves voltam, első randink egy ebéd volt, és sok séta.Akkor beszélgettünk először nem csak általánossàgokról.

Mondta, hogy lenne lehetősége visszamenni Németbe dolgozni.Na akkor én magam is meglepődtem, mert rendesen fàjdalmat éreztem.Szomorú voltam amikor indultunk vissza a kocsihoz, nem akartam még menni, de mennem kellett a lànyomért oviba, de este hívott, hogy hétvégén ràérek-e, mert lefoglalta ott azt a fahàzat ami nekem megtetszett.

Na, ott eldőlt minden.

Egy hét utàn több cuccom volt ebben a hàzban, mint nàlam.Két hét utàn itt laktam.

Ennek 4 éve.

Szóval, igen, van ilyen.Létezik, hogy két ember az első randin nagyon is egymàsra hangolódik.

2019. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk randi sem kellett hozzá. Véletlenül futottunk össze. Úgy indult, kb 2-3 percet beszélünk egymással, olyan udvariassági mondatok. Végül is, lett belőle 5-6 órás beszélgetés. Másnap, már egy pár voltunk. Ez igen csak rég volt és mai napig együtt vagyunk.
2019. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!