Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25évesen vállalható 7 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25évesen vállalható 7 évvel fiatalabb lánnyal összejönni? Vagy inkább túlzás kategória?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 18:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Simán belefér, nem túlzás.
2019. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
öszintén 7 év azért tulzás... még max az 5 év ami határ eset de miért nem tudsz veled egykoruakkal randizni? mert akkor szokott ez lenni amikor a pasi 5-10 évvel fiatalabb lányokat szemel ki magának mert még azok olyan könnyűek
2019. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

# 6/12 Időpont febr. 28. 18:27

Ne gondold. A 70-es években voltam fiatal. Akkor is ment a szex, voltak megcsalások, csak net nem volt, meg teló, hogy világgá kürtöljék az emberek.

2019. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 seshoumaru válasza:
100%
Én és a párom között is 7 év van,nagyon jól meg vagyunk :)
2019. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

vállalható.

De 25 évesen ne várd el egy lánytól, hogy életre szóló szerelmet keres benned, akármit mond.

Előjön majd a továbbtanulás meg az, hogy "milyen lehet egy másikkal?"...meg... még néhány dolog. Te már 30 leszel, kb már házat akarsz, gyereket, anyagilag talpon leszel...ő meg ott áll majd a suli kijáratánál és előtte a felnőtt élet.

Ha ezt le tudod magadban rendezni,akkor működhet. Én is 34 vagyok, 6 év van közöttünk MOST. Én 28 voltam,amikor már családalapításon agyaltam, ő még akkor továbbtanuláson meg nyaralásokon. Én felvettem ezt a ritmust, kovártam, kitoltam a fiatalságot. De ezt nem mindenki akarja és tenné meg.

2019. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Aki az etiket meg a hülye pedofilia zavagyságait írja az figyelembe nem venném, "na meg a te dolgozó ember vegy ó meg egyetemes " elkell szomorítsam az emberek azon részét akik azt hiszik minden ember megteheti hogy főiskolára megy , mert bízony van akinek bele kell vesse magát 18-9 évesen az élet habjaiba ,hogy eltartsa önmagt mivel nincsen jól kereső ügyvéd vagy vállalkozó szülői gond viselet amely megalapozná a fejlődés és az oly nagyra tartott emberi tervek mindenségét !! Ébresztő nem minden ember születik pénzes támagoató családba !!!
2019. márc. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#12,

Nem érdekel a nehézség, nem az volt a célom, nem terveztem randizgatni, éltem szépen az életem, kb a meló lefoglalt, elég hirtelen jött az egész, úgy voltam vele, hogy oké, belemegyek és azóta beszélünk, stb. :)


#15,

Persze, értelek, de szerintem simán legyűrhetők ezek a dolgok. Amúgy, mint én is, ő valószínűleg ha végez a sulival, jön a melós élet számára is. Hasonló ízlésünk van, van több közös bennünk, elég rugalmas vagyok, szóval ezek nem problémák számomra. :)


#16,

Persze, tudom, de tudod, több fajta ember van, van akinek sok, van akinek pedig simán beleférne, élőben is hasonló válaszokat kaptam, mint itt.

Ez nagy igazság, köszi. :)

2019. márc. 29. 18:51
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van. Exemmel pont ugyanígy voltunk, mikor összejöttünk, és több mint 5 évig nagyon jól működött a dolog köztünk. Annak ellenére, hogy vége, abszolút jó érzéssel gondolok rá.

25/N

2019. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Hat :)) az exem 25 eves lesz iden es nala egy 10 evvel idosebb banyaremmel jar :)))

Ha az a no nem szegyeli magat egy gyerekkel leallni, megjegyzem 4 eve vannak egyutt 21 eves volt amikor "felkarolta" akkor neked sem kell idegeskedni :)

2019. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Elvileg igen. De ahogy észrevettem 18 évesen mindenki hű de felnőtt(komolyabb középiskolába jártam mai szemmel szánalmasok voltak a csajok előadták magukat mint komoly felnőttek) 20 évesen pedig egyetemi bulikon, kiélték magukat. Szóval legyen szerencséd, de még nem nőtt be a lány feje lágya nagy valószínűséggel.

U.i az ágyban a tapasztalatlanságot, hamvas testtel kárpótolják :)

2019. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!