Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek túlzás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek túlzás, hogy 2. randin a balatoni nyaralóba akartam vinni a lányt?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy lánnyal,1x már találkoztunk élőben, smároltunk is, és mivel itt nyár, meg amúgy is le akartam menni a Balatonra a nyaralónkba ezért megkérdeztem, hogy nincs e kedve lejönni velem. Ezt finoman szólva is túlzásnak vette, közölte, hogy ő még nem akar velem lefeküdni és különben sem szokott vadidegenekkel több 100 km-re léőv városokba menni, akkora ügyet csinált belőle, hogy inkább lepattintottam. Pedig nem azzal a céllal hívtam, hogy mindenáron megfektessem, akkor ennyi erővel a lakásomba is felhívhattam volna. Mi olyan nagy dolog ebben? A nyaralónknak remek adottságai vannak, ráadásul meleg is van, ennyire rossz program lett volna? Azt hinné az ember, hogy egy ilyen programnak örül egy lány, hogy nem a szokásos sablonrandira viszem.
2018. jún. 2. 08:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
21%
Én simán mentem volna, voltam már második randi gyanánt Balatonon pár napot, meg Ausztriában síelni is. Nem tudom, mit kell folyton hisztiznie sok lánynak mindenen, ahelyett, hogy élveznék az életet. Azt már csak leszűri első randin, hogy megbízható vagy-e, tök egyszerű emberismeret.
2018. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
84%
Nem ismer. Akár szatír is lehetsz. Örülj neki, hogy nem könnyűvérű és gondolkodik.
2018. jún. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
#2 Kössz...Ennyi erővel akkor a lakásomra se jöjjön fel senki, csak majd 10 randi után, de akkor is 2 testőrrel, elvégre szatír is leheteke. Micsoda gondolkodás ez, most komolyan?!
2018. jún. 2. 08:13
 4/76 anonim ***** válasza:
56%
#2 Akár baltásgyilkos is lehet, de ha az, akkor 10 randi után is az lesz.
2018. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
86%

Igen, túlzás! Mégis mire gondolt volna, azon kívül hogy csak megfektetni akarod? Igaza van, hogy nem zárja magát össze napokra egy idegen pasassal, aki lehet egy pszichopata, vagy perverz. Ha néhány randival később veted be ezt az ötletet (amikor már jobban megismer), akkor talán rendben lett volna. De szerencsére lepattintottál egy tök normális lányt, aki nem hetyeg össze a 2. randin minden jöttmenttel. Sok sikert a további párkeresésben! :)

30/nő

2018. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
95%

Azzal nem számolsz hogy egy nőbe jó esetben kiskorától beleverik mennyire veszélyes idegenekkel elmenni bárhova arról nem is beszélve hogy ha nem is a dugás volt a fő cél ne mondd hogy nem próbáltad volna meg. Márpedig ha az ember nem akarja kerüli az ilyen szituációt.

Szerintem teljesen jogosan mondta hogy nem. Nekem is az lett volna az első pár gondolatom hogy nem akarok lefeküdni veled és közel sem ismerlek eléggé ahhoz hogy egy idegen városban rádutalva legyek a te otthonodban.

Amúgy a lány a lakásodra se ment volna fel. Jól látod ennyiből oda is hivhattad volna valószínűleg hasonló reakciót váltasz ki az ötlettel.

2018. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg a lakásra sem a 2. randin kell felvinni...
2018. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
De mi ez a hülye duma, hogy "majd jobban megismer",meg hogy akár "pszichopata is lehetek", ennyi erővel bárki lehet azn egy pszcihopata eleve úgy manipulálja az embereket, hogy 10 randi után se fogják az igazi arcát megismerni.
2018. jún. 2. 08:18
 9/76 anonim ***** válasza:
23%

#5


egy tök normális lányt, aki nem hetyeg össze a 2. randin minden jöttmenttel.


Miért ebben kéne mérni egy ember értékét? Ez csak szex, könyörgöm, ne csináljunk már belőle ekkora ügyet, mintha valami sátáni rossz cselekedet lenne. És nem attól lesz egy lány emberileg értékes, hogy mikor szexel, komolyan ekkora baromságot..muszlim vagy?

2018. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
0%
Csak ürügy volt tőle, mert nem tetszel neki.
2018. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!