Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban ismerkedtem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban ismerkedtem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Haverommal voltam bulizni tegnap, és találtunk csajokat, táncoltunk velük. Az egyik csajt kiválasztottam, és elmentünk onnan táncolni külön, elkezdett érdeklődni a nevem, és korom iránt, aztán ő is válaszolt, a telefonomról rögtön bejelölte magát Facebookon. Utána kicsit beszélgettünk, táncoltunk tovább, egymás kezét fogva sétáltunk, egymásnak bújtunk stb. Se szex, se csók nem volt, ezeket leszámítva volt minden. Körülbelül 45 percig voltunk együtt.

Gondoltam ráírok a facen, hátha van kedve dumálni velem, esetleg találkozni is majd.. Hogyan nyissak felé ezután? 18/F



2019. márc. 2. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogy "jól éreztem magam veled a buliban" stb. Esetleg elhívod valahová.


De most komolyan ezt mondani kell neked?

2019. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írjál rá, minél hamarabb, mert ha nem akkor nem fog veled foglalkozni.A lányok általában nem szoktak kezdeményezni. És utána naponta többször írj rá. Mondjuk Én ezt utálom, de ez van.

/F/

2019. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
" beszélgettünk, táncoltunk tovább, egymás kezét fogva sétáltunk, egymásnak bújtunk stb. .... Körülbelül 45 percig voltunk együtt." és amikor elbucsuztatok nem volt annyi eszed, hogy megbeszélj vele egy találkát?
2019. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elég bénán csajozok és emiatt tettem fel a kérdést.. De mindenféleképp írok neki, köszi az ötletet!

Gondoltam, hogy nem is ő fog engem keresni, ez nyilvánvaló volt, csak kicsit utána akartam kérdezni, hogy hogyan érdemes.


3-nak: Hirtelen lépett le, azt mondta megkeresi a barátnőit, utána meg már nem is láttam.

2019. márc. 2. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Merre vannak ilyen jó bulik? :D
2019. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt azóta valami?
2019. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, beszélgetünk, gyakran ír vissza, hamar megnézi mit írtam, elhívtam találkozóra egy moziba és egyből benne is volt, amit majd hétvége felé ejtünk meg. Kedvesen beszél velem, nem tőmondatokban, kifejti a mondanivalóját, és érdeklődik tehát kérdez tőlem.


Egyáltalán nem vagyok tolakodó felé, nehogy megunjon.. Szinte bárkivel ismerkedtem 2 nap után már nem írtak vissza, de akkor amint keltem írtam estig. Most ésszel csinálom. :D

2019. márc. 5. 00:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj neki, és bármiről, de beszélgessetek. Ha nem írsz, azt fogja hinni, h csak szórakoztál vele, és nem akarsz semmit.
2019. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!