Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek értelmes, intelligens csajokkal/lányokkal/nőkkel? (Bp)

Figyelt kérdés

21 vagyok, tanulok, melózok és nem vagyok híve a rángatózós basszunk be mert hú de jó társaságnak. Vidékről jöttem fel Bp.-re tanulni, így nincs túl nagy baráti köröm.

Ideál: Legyen sportos, értelmes és szeressen. Nem modellnek kell lenni, de azért legyen egy szép alkata. 175cm-nél ne legyen magasabb. Szerintem nincs túl nagy elvárásom.


Szakképzésen vagyok, suliban nem igazán vannak csajok. De aki van az... őket hagyjuk. Melóban nem igazán van olyan aki tetszene. Így ez a két kör ki is esett.


Szeretek sportolni, de mostanában nem igazán mozogtam, de hátha a jó idővel kimegyek újra legalább futni. Külsőm olyan 7,5/10 , szemüveg, barna szem és haj. Szeretek filmezni, beszélgetni, iszogatni.


Hétköznap du. 3-4ig suli, meló du. 6-11ig. Hétvégén van hogy hazamegyek, ha nem akkor kis pihi és este meló.


Ti hogy ismerkednétek, mit tennétek?



2019. márc. 2. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

"értelmes, intelligens csajok"?


Hát, barátom, ez kemény dió lesz...

2019. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
#1: Érthető, hogy ezt mondod, mert veled nem állnak szóba és így részedre kb. láthatatlanok.
2019. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3%

A feminista 2. Sokat segítettél a kérdezőnek, de osztani az észt, az megy.


Osztom a véleményt, a nő és az intelligencia, mint fogalmak, kizárják egymást.

2019. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidéken.
2019. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!