Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak valóban olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak valóban olyan gáz egy séta?

Figyelt kérdés

Falun lakom, sajnos a boltokon és a kocsmákon kívül nemigen van olyan hely, ahol szívesen találkoznék egy lánnyal. Autóm és jogsim nincs, jobb híján busszal tudnánk menni bárhova is mennénk. Nekem a séta azért volna szimpatikusabb, mert ott ketten vagyunk, nincsenek mások, akik növelnék a helyzetből eleve adódó idegeskedést, gátlásosságot. Másrészt tisztázni szeretném a lány előtt a szándékaim, mert ellentmondásosan viselkedtem vele, aztán nem is beszéltünk egy ideig, most pedig szeretném elhívni emiatt valahova, ahol lehetőleg mindketten felszabadultabbak lehetünk és úgy gondolom, hogy egy sétára előbb eljönne velem, mint moziba vagy kajáldába, ahova csak az odaút 1 óra. Főleg így, hogy utóbbi néhány hónapban nem beszéltünk, és ha írok neki és elhívom, az elég váratlan lesz és egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy még kíváncsi rám. Viszont tisztában vagyok vele, hogy nincs mostanában még az a tipikus sétálgatós idő, így nem tudom mi olyan megoldást találhatnék, ami mindenkinek jó (és adott esetben ne higgye, hogy sajnálom rá a pénzt, mert nem erről van szó). Sok negatív véleményt olvastam erről lányoktól, hogy unják a sétálgatást és hasonlók, de én meg a mozit nem tartom egy kifejezett beszélgetés-kompatibilis helynek. Oké, előtte utána lehet, de mégiscsak. Mit tanácsolnátok?

18/L

22/F


2019. márc. 6. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz
2019. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Èn is falusi vagyok. Mi a falumban lévő parkban randiztunk/ismerkedtünk.

Kevesen jártak arra, nyugodt helyen voltunk.

2019. márc. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én városban élek de mi is sétáltunk sokat az ismerkedés kezdetén a párommal. Ha szép idő van és meleg akkor bűn beülni valahova inkább.
2019. márc. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gáz, mert nem fizetsz semmit a lánynak. Az is eleve kizáró ok, hogy nincs autód.
2019. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk úgy randizni a párommal, hogy nem csinálunk semmi különöset, csak sétálunk, dumálunk, nevetünk :)


Első randinak sem rossz.

2019. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha tisztáznivalótok van, akkor valami üdítőt azért vigyél magaddal, hátha kiszárad a torkotok a nagy megbeszélésben.
2019. márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!