Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok olyan barátnőt akit valóban érdeklek vagy ez kialakul idővel, mint a meghódítás?

Figyelt kérdés

A volt barátnőimnél azt tapasztaltam, hogy nem igazán érdekeltem őket, bármit, meséltem mondtam ők csak aham, igen stb. egyszavas válaszokat kaptam. És terelték a témát.


És sose volt jó nekik amit én terveztem, például kerépározás hétvégente szóba se jöhetett, pedig én imádok országutizni. A kirándulás, séta ilyenek még jó volt. Persze ha ő a ruhavadászatott találta ki akkor meg én voltam a bunkó, hogy nem vagyok hajlandó 2 órát várni rá, amíg eldönti fehér vagy piros télikabát kell neki.


--------------


Nagyon rosz hétvégente, hogy egyedül vagyok és ez már 1 éve így van.


2018. nov. 30. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárhol a világban.
2018. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
A foglalt nők között érdemes keresgélned, mert értelmes nőből csak foglaltat találsz.
2018. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem teszel azért, hogy az emberek többsége számára érdekes legyél, akkor ne nagyon reménykedj. Ahhoz viszont, hogy érdekes legyél, mindenekelőtt széles érdeklődési kör kell, továbbá jó memória, meg az, hogy az agyad által tárolt tényekkel tudj is kezdeni valamit, magyarul: gondolkodási képesség.

És ami még fontosabb: a változás, önmagadhoz képest történő fejlődés képessége. Vagyis ne legyél tök ugyanolyan személyiség 20 év múlva is, mint most.

2018. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Például minden hétvégen legyek full részeg és discokirály? meg verjem el a leggyengébbet meg verekedjek?


Vegyek fel egy maszkot és adjam a kemény gyereket?


-----------

2018. dec. 2. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

A boldogság forrása nem rajtunk kívül, hanem bennünk van. - Tolsztoj


Először tanuld meg élvezni a saját társaságodat. Ha mindig a másiktól várunk megoldást a saját bajunkra, akkor sosem fogunk kitörni abból a lelki posványból, amibe beleragadtunk. A pozitív szemléletmód magával hozza a jó dolgokat, hidd el. Lekéstem a buszt? Nem baj, a jó csajok úgyis a következőn lesznek.


Nem akarnak veled menni tekerni? Semmi vész. Van egy kis időd saját magadra! Vagy eljársz egy kerékpáros klubba, és ott a hozzád hasonló arcokkal tudsz társaságban is tekerni.

Ott a nap egész hátralévő része, hogy együtt legyetek a barátnőddel, és olyan dolgokat csináljatok, amit mind a ketten szerettek.


Ha neked nagyon fontos, hogy ez közös program legyen, akkor ez már azelőtt válóok legyen, mielőtt egyáltalán komolyabbra fordulna köztetek bármi is.


Hódítani a kalandozók szoktak. Ha komoly nőt keresel, akkor ismerkedned kell, nem hódítani. A süket dumát az értelmesebbje levágja rögtön, és buktad.


Ha úgy érzed, hogy nem tisztelnek a kapcsolatodban, akkor legyél férfi, és mond meg hogy ez a viselkedés neked nem tetszik, és változtasson rajta az illető. Ha nem változtat, akkor meg tiszteld magad annyira, hogy nem alázkodsz meg, és te lépsz ki ebből a helyzetből.


Nem tudom hol hallottam, de az volt a lényeg, hogy egy párkapcsolat olyan, mint az íj meg az ideg.

Ha az egyik húz, feszít, akkor a másiknak engednie kell, különben eltörik/elszakad. Akkor működik jól az íj, ha ezeket a belső feszültségeket tudja kezelni. Ma én engedek, holnap meg ő fog.


Nincs tökéletes nő, csak ideális. Azt viszont meg kell becsülni.


A 3-as válaszoló tök normális dolgokat írt a problémádra, kicsit túlreagáltad. Nem azt írta, hogy fordulj ki magadból, hanem hogy ne legyél savanyújóska, használd az eszed, és legyél nyitott a világra.


29F

2018. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!