Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben más egy tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más egy tapasztalt férfi viselkedése a nőkkel, mint egy olyané, aki még csak nem is csókolózott soha?

Figyelt kérdés

Észreveszi a nő, azaz meglátszik valamikből, ha 20-on éves koromra tapasztalatlan vagyok? Ha igen miből?

És miből látszik az, ha a férfi tapasztalt?

Természetesen nem az úgynevezett "Macsó majmokra" gondolok, hanem csak szimplán olyanra, aki már nem szűz?


2019. márc. 7. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Én nem igazán tapasztaltam még ez alapján különbséget.

Lepődtem már meg, mikor férfi ismerősömről kiderült, hogy még szűz, vagy azon, hogy történetesen pont, hogy nem az. Első szexnél érződik persze, hogy az illető volt-e már ilyen szituációban, de egészen addig nem, legalábbis én azt láttam eddig, hogy inkább a jellemen múlik.

N

2019. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Emberfüggő, mindkét nem részéről. Nem viselkedik minden szűz férfi ugyanúgy és nem ugyanazok a jelek tűnnek fel minden nőnek. Van olyan ismerősöm, akiről mindenki megmondja, hogy szűz. Olyan is van, akiről azt gondolják, hogy nagy csajozó, de csak 2 lány volt az életében.
2019. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Diavolino44 ***** válasza:

Az ismerkedés elején max annyi, hogy nem vagy olyan magabiztos, kivéve ha sok randid volt, csak a fizikai rész nem jött össze.


Viszont mikor oda kerül a sor, akkor elkezdesz ideges lenni, vagy szex esetén plusszba türelmetlen, ami teljesen jogos, hisz soha nem csináltad. Mármint a fizikai részét. Gyorsan megtanulja az ember nem rakéta tudomány de akkoris kell pár alkalom mire mechanikai része automatikus, s akkor tudsz koncentrálni a partneredre.

2019. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

A legnagyobb különbség az, hogy egy tapasztalt férfinak helyén van az önbizalma, tisztában van azzal, hogy képes nőt szerezni magának, és van élete, nem a nők körül forog minden.


Tapasztalatlan fiúkra általában ezek nem jellemzőek.

2019. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Önbizalom, magabiztosság?

Pontosan erről írtam a válaszomban. (1.)

Nem egy olyan férfi ismerősöm van, aki végtelenül magabiztos, laza, ha nőkkel kommunikál, kezdeményez - közben meg szüzek voltak nem sokkal ezelőttig, és kapcsolatuk se volt még.

Közben olyanból meghatározottan sokat ismerek, aki nem szűz, volt is kapcsolata, mégis olyan kis "bocs, hogy élek" típusú, visszahúzódó jellem.

Épp ez a lényeg, ezek a személyiséghez tartoznak alapvetően, persze valamennyit tud alakítani rajtuk a siker/kudarc, de nem lesz egy szorongó pasi nagyhangú macsó attól, hogy volt már nővel, és egy népszerű, magabiztos pasi nem lesz nyuszika attól, hogy kosarat kapott.

2019. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izgul, főleg a teknikai részeknél, valamint bátortalanok az érintései. De nem hiszem hogy ez baj lenne. Engem nem zavarna hogy ez a helyzet.
2019. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jellemtől és viselkedéstől függ.

Van olyan ismerősöm (26 éves férfi), akiről 2 év ismeretség után derült ki, hogy szűz. Nem akartam elhinni, annyira könnyen kommunikál a nőkkel, amolyan lányok kedvence. Kicsit irigykedtem is rá, hogy neki milyen könnyen megy a csajozás.

Aztán van egy kollégám, akiről különösebben nem feltételeztem semmit, de ha megkérdeztek volna, biztos rávágtam volna, hogy szerintem még nem volt nővel soha. Egyik céges buliban meg kiderült, hogy a fél iroda megvolt neki, ráadásul a legjobb nők a kollégák közül.

2019. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz ezen? Ha valaki még nem élt át valamit az még ismeretlen számára és fél tőle. Márcsak ezt a parázást is levágja egyből ha nem suta a nő, nemhogy a bénázást!
2019. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!