Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik senkit nem köszöntenek fel nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés

Mert én ilyen vagyok, engem ez az egész hidegen hagy, nem szeretem az ilyen görcsös,izzadságszagú, kötelező ünnepeket.

A magam részéről az év minden napján tisztelem a nőket, nem hiszem, h 1 napot így ki kéne emelni. Egy igazi férfi az év minden napján kellő tisztelettel bánik a nőkkel


2019. márc. 8. 19:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem nőként írok, de a válaszok lesznek, hogy "Olcsójános" meg ilyesmik.


Mintha bármit is jelentene egy ötszáz forintos gaz. Persze ha fejenként mindenki vesz egyet, jót kaszál a gazdaság.


Mint egy különadó.

2019. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem érdekel, hogy kérdést is kiírsz róla...


Amugy semmi, mi kéne legyen?

Nő vagyok, de hidegen hagy, a párom ragaszkodik hozzá, hogy tartsuk meg, így megtartjuk minden évben.

Ha ő nem szeretné, én biztos nem erőltetném.

2019. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
De ez olyan képmutató ünnep. Kb. mint anno árpilis negyedikén a "felszabadulás" (:D :D :D :D :D) ünnepe.
2019. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Én mindenki véleményét tiszteletben tartom, mint nő; viszont én elvárom a páromtól hogy -szóban- de felköszöntsön nem csak engem, de pl az édesanyját is.


Nem várom el hogy virágot, bonbont vegyen, se mást, de szóban azért illik köszönteni, ahogy én is köszöntöm őt pl apák napján.

2019. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én se várom el, hogy férfinap felköszöntsenek
2019. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

A nőnapnak a jelentése az, hogy az elnyomó férfitársadalom évente egyszer szertartás szerűen bocsánatot kér a nőktől. Ennek sok évvel ezelőtt még volt is értelme. De ma már, amennyire lehet, egyenlőség van, így nem látom értelmét se nőnapnak,se férfinapnak.

Feminista vagyok. A párom sosem köszöntött nőnapon, de valentinkor mindig kaptam csokit, rózsát. Azt mondta, annak több értelmét látja, és valentikor én is mindig köszöntöttem.

2019. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#4 férfinapon köszöntsd, ne apák napján. Nem az apád.
2019. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak egy kedves gesztus....lenne.

Szebbé tedd valakik napját. Egy mosoly, egy mondat,és lehet, valakinél elérted, érdemes volt felkelnie.

2019. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én ezt nap mint nap megteszem, pedig senki sem kényszerít rá.
2019. márc. 8. 20:25
 10/17 anonim ***** válasza:

Kikkel teszed? Akiknek van hajuk, mellük, tartásuk, látszik, hogy nők?

Most bántás nélkül nézhettél volna nőnek olyat, aki öreg, kemoterápiás, csúnya.

A szánalmat is tudni kell kezelni.

2019. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!