Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért tetteti a randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tetteti a randin, hogy minden rendben, azért hogy utána szó nélkül eltűnjön? Vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Azért bukik ki belőlem ez, mert az alábbi 2 hónap alatt 3 különböző lánnyal és velem történt meg:

3-5 órás első randi az elején egy kis sétával, aztán beülés egy kellemes, csendes, beülős helyre. Közben végig beszélgetés. Az elejétől szépen lassan felépítve mentek az apró érintések és úgy 2-3 óra után csók is elcsattan, kölcsönösen, többször több percig a randi alatt. Az egyik lánnyal olyan szenvedélyesen, hogy utána fél napig vörös volt a szánk környékén a bőr. A beszélgetés is jó, sok nevetés, sok mindenben egész hasonlóak vagyunk, stb. Úgy válunk el, hogy biztos lesz folytatás.


Majd 2 eltűnt szó nélkül, 1 pedig néhány nap hallgatás után írt pár sort, hogy mégsem akar semmit. WTF?

Voltam már életemben rossz randikon, ahol nem volt köztünk kötődés, kerülte a fizikai intimitást, nem voltunk egyformák, stb. Ilyenkor megértem, ha nem lesz folytatás, de ez mi, amikor egy tökéletes első randi után eltűnnek?


2019. márc. 10. 17:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert rendben volt, de a másik 12 közül akikkel még randizott, az egyik "még rendebbül" volt :D
2019. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2%
Ha magamból indulok ki, akkor nem szoktak ilyen hosszú első randik lenni. Ha elkezdek ismerkedni, akkor általában legalább 5 pasival randizgatok egyszerre. Én szeretem az első randin szexelni, ha megvan a kémia. Jobb letesztelni szerintem. Valószínűleg ők is több férfivel randiztak és mással jobban megvolt minden. 3-5 órás randi után szerintem várták, hogy felhívd őket magadhoz.
2019. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem randiznék több pasival egyszerre soha.Ha valaki szimpi,találkoznék vele,legelső alkalom után eldönteném okés vagy sem,de úgy,hogy a szemébe megmondom még a randi alatt.Ha nem szimpi élőben,nem csókolózok vele.Ha szimpi ,csókolózok vele,és akkor annak lesz folytatása is.Akikkel összeakadsz,szerintem csak szórakoznak,komoly dolgot nem akarnak.
2019. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
#2 válasza alapján rendkívül sötét nap ez a mai, ha valóban így működik :D
2019. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

1. Túl gyors vagy.


2. Önbizalom növelő voltál, miközben van egy pasijuk

2019. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem te hivtad őket második randira? Szerinted a nőnek kell szólni ha folytatást akar?!
2019. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Ezt én is kérdezhettem volna :D

Szinte szóról igaz ez az én helyzetemben is, csak én vagyok a nő és a pasik lépnek le szó nélkül...

2019. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
Furcsa, ha ennyi időt eltöltök egy a psival, akkor az már nem csak jópofizás. Ha le akarom rázni, akkor megvan az fél óra alatt is. Szerintem is többet akartak és valahova akár egy motelbe elmehettetek volna. 5 órás randi után van szex felnőtt embereknél.
2019. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ma 17:31 nem írta, hogy a csaj hívta el randira, MEGBESZÉLTÉK, ergo közösen döntöttek!
2019. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Rockarc ***** válasza:
77%

A hiba ott van, hogy te a randibol kovetkeztetsz, es a randi utan mar erdeklodsz, hogy jo volt-e. A tudatalatti pedig csak masnapra rendezi ezeket a kerdeseket.


Hiaba a csok, az meg mindig csak egy tudatos dolog es a szimpatiarol szol. Ha eltunnek, vagy leszerelenek masnap, akkor megse stimmelt valami. A legtobb esetben meg se tudja fogalmazni az ember, hogy mi volt a problema. Ilyenkor kapod a kedves, meg aranyos jelzoket, meg a kemiara valo hivatkozast, jobb hijjan. Valojaban nem talaltak eleg ferfiasnak, hiaba a szimpatia, az a kulsodnek szolt.


42F

2019. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!