Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért tetteti a randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tetteti a randin, hogy minden rendben, azért hogy utána szó nélkül eltűnjön? Vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Azért bukik ki belőlem ez, mert az alábbi 2 hónap alatt 3 különböző lánnyal és velem történt meg:

3-5 órás első randi az elején egy kis sétával, aztán beülés egy kellemes, csendes, beülős helyre. Közben végig beszélgetés. Az elejétől szépen lassan felépítve mentek az apró érintések és úgy 2-3 óra után csók is elcsattan, kölcsönösen, többször több percig a randi alatt. Az egyik lánnyal olyan szenvedélyesen, hogy utána fél napig vörös volt a szánk környékén a bőr. A beszélgetés is jó, sok nevetés, sok mindenben egész hasonlóak vagyunk, stb. Úgy válunk el, hogy biztos lesz folytatás.


Majd 2 eltűnt szó nélkül, 1 pedig néhány nap hallgatás után írt pár sort, hogy mégsem akar semmit. WTF?

Voltam már életemben rossz randikon, ahol nem volt köztünk kötődés, kerülte a fizikai intimitást, nem voltunk egyformák, stb. Ilyenkor megértem, ha nem lesz folytatás, de ez mi, amikor egy tökéletes első randi után eltűnnek?


2019. márc. 10. 17:05
1 2 3
 11/23 Karena26 ***** válasza:
69%

Túl sok minden történik az első randin, és rettentően hosszú! Nem véletlenül javasolják a max. 1,5-2 órát első randira laza sétával vagy beüléssel rossz idő esetén!

Ha alkalmi a célod, akkor is túl hosszú, ha tartós kapcsolat, akkor meg pláne! Ha az első alkalommal lefáraztod a nőt egy maratoni találkával (mert ugye akkor még mindenki a legjobb arcát igyekszik mutatni, és az rettentően fárasztó!), legközelebb már esélyt sem adnak egy számításuk szerint még hosszabbak!!!

Csók első találkozáskor!?! Az csak az amerikai love-sztorikban végződhet jól...

2019. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Karena26 ***** válasza:
42%
*még hosszabbra
2019. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy miért csak a kèrdezōt kell hibáztatni. Szerintem elég fura az is, ha valaki az elsō, vagy akárhányadik randin csókolózik, miközben semmit nem akar az illetōtōl. Nem tudom miért kellene normálisnak beállítani az ilyent, legalábbis én biztos nem csókolnék meg csak úgy valakit, aki nem jelent számomra semmit.


Arra volt példa, hogy csókolóztam valakivel az elsō találkozásnál, viszont a késōbbi beszélgetésekbōl kiderült, hogy nem illünk össze és ez tisztán és érthetōen közölve is lett, aztán nem randiztunk többet.

Vannak emberkék, akik nem tudják mit akarnak, félreérthetō viselkedéssel összezavarnak másokat.

Mesélte valaki, hogy egy lány romantikus filmre hívta el, hogy azt nézzenek, az ilyesmit nem lehet nem randinak hívni. Mégis úgy sült el a dolog, hogy a lány csak baráti találkának vélte az egészet. Igazán odafigyelhetett volna, hogy ne legyen félreérthetō a viselkedése.

2019. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet tudni...

- túl nyomulósnak gondoltak

- túl lassúnak gondoltak

- van másik jelöltjük

- mégsem érezték olyan jól magukat


Egyébként tényleg sok a 3-5 óra. Redukáld 1-2 órára maximum (csak 1 kávé!), ha megvan bennük a szimpátia, akkor benne lesznek egy következő találkozóban is. Ha nem, akkor meg felesleges ennyi időt beletenni!

2019. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a kérdés nem arra vonatkozott, hogy miért tūnnek el. Inkább arra, hogy miért “tettetik” magukat a randin, miért hitegetnek.

Engem nem zavarna, ha valaki eltūnik és nem akarja folytatni, nincs semmi baj, de minek játsza az agyát?

2019. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
12%
# 15, miért gondolod hogy tettetés? Volt olyan, akivel jó volt, de ennyi volt. És szex is volt. Nem ígért, hogy lesz folytatás. Szó nélkül eltűnni nem szoktam, de éreztetem vagy kimondom, hogy minden jót és ennyi. 3-5 órás randi után kell a szex!!! Meddig akarod húzni? Fsza lesz ha stimmel minden jó fej, közös érdeklődési körök, minden megvan és a szex nem működik. Ha csók volt, akkor a kémia is megvan, én vagyok annyira magabiztos, hogy felhozzam, hogy menjünk el egy csendesebb helyre, de sok nő nem az és ha te, kérdező, nem hozod fel, akkor ennyi. Nekem sem kellene töketlen pasi.
2019. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
Hülye libâk.Ennyi a magyarâzat.Ha tetszik valaki semmi se tùl gyors.Már ha nem összeköltözést, házasságot tervezi.N36
2019. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Ki nem állhatom az 1-2 órás randikat, vagy amikor a másik bejelenti, hogy neki még aznap este más programja is van. Elvárom, hogy aznap este csak egymással foglalkozzunk és azért legalább egy 3 órára érjünk rá. A nők többsége megérti és belemegy, aki pedig nem, azért nem kár. Én ilyen vagyok és ezt elmondom, a többség megérti. (Ha te nem ilyen vagy, ok, nem vagyunk egyformák.) Az 1-2 órás randik úgy érzem nem is igazi találkozók, amikor arra törekszel, hogy megismerd a másikat, csak "sample"-zés, ami hirtelen nem is tudom, hogy van magyarul. Válógatás, vagy kipróbálás, vagy ilyesmi. Ha bejön annyira egy másik ember, hogy elmegyek vele randira, akkor nem 1-2 órára akarom látni, hogy lecsekkoljam. Manapság a randizás vagy csókolózás ennyire nem jelent semmit?

Nem válaszolok mindenkinek egyesével, de köszi az eddigi válaszokat!


2. Erre én is gondoltam, hogy talán folytatni kellett volna azzal, hogy valamelyikünkhöz felmegyünk? Voltak már az életemben első randis szexek, de ott kaptam komolyabb jeleket is, hogy mehet a menet, mint itt ezeknél. Durva, ha emiatt buktam őket. Van rá esély.


6. Mi van? A következő randi pontos helyét és idejét nem egyből az első randi végén beszélik meg az emberek. Az üzeneteimre pedig utána nem válaszoltak


10. Köszi, ebben is lehet valami.


11. A nők háromnegyede benne van egy 3-4 órás randiban és eddig ezekkel sosem volt baj, ahogy az első randis csókkal sem. Nem vagyok béna a nőknél, eddig is tudtam hogy kell csinálni a dolgokat és ez a két dolog jól működött eddig is.


14. Igen, esélyes hogy valamelyik a 4 közül, amiket írtál.


15. Igen, ez a baj, hogy máskor is volt már, hogy mondta egy nő randi végén, hogy ne találkozzunk inkább, vagy nem hagyta hogy megcsókoljam, vagy éreztem hogy ez egy rossz randi volt és biztos nem lesz folytatás. Ezek mind rendben vannak. Csak ez a furcsa, amikor látszólag minden rendben van és aztán mégis eltűnnek.

2019. márc. 10. 19:36
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is történt, és elég rosszul érintett. Minden jó volt, megbeszéltük hogy lesz folytatás....

Nem mondta el hogy miért gondolta meg magát, hiába kértem. Mondom mindegy akkor nincs folytatás, de legalább mondja meg hogy miért, de nem tudtam belőle kihúzni.

A sztori vége hogy összejött az exével.

Lehet hogy te is így jártál, hogy egyszerre több fickó csapta a szelet a randi partnereidnek.

2019. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Rosszul csókolsz


Vonzó vagy fellépésileg, de emberileg, külsőre, vagy egyéb más téren nem szívesen vállalna fel a csaj hosszútávon.


Ha mondjuk nekem bejön valaki stílusa( férfias, irányító stb) akkor előfordulhat, hogy lesz csók, hogy élvezzem a pillanatot, de amúgy nem akarnék tőle semmit. Izgalmas volt, de nem kellene hosszútávon, mert valahogy összeférhetetlennek érzem magammal.

2019. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!