Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok nő miért tetteti a randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tetteti a randin, hogy minden rendben, azért hogy utána szó nélkül eltűnjön? Vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Azért bukik ki belőlem ez, mert az alábbi 2 hónap alatt 3 különböző lánnyal és velem történt meg:

3-5 órás első randi az elején egy kis sétával, aztán beülés egy kellemes, csendes, beülős helyre. Közben végig beszélgetés. Az elejétől szépen lassan felépítve mentek az apró érintések és úgy 2-3 óra után csók is elcsattan, kölcsönösen, többször több percig a randi alatt. Az egyik lánnyal olyan szenvedélyesen, hogy utána fél napig vörös volt a szánk környékén a bőr. A beszélgetés is jó, sok nevetés, sok mindenben egész hasonlóak vagyunk, stb. Úgy válunk el, hogy biztos lesz folytatás.


Majd 2 eltűnt szó nélkül, 1 pedig néhány nap hallgatás után írt pár sort, hogy mégsem akar semmit. WTF?

Voltam már életemben rossz randikon, ahol nem volt köztünk kötődés, kerülte a fizikai intimitást, nem voltunk egyformák, stb. Ilyenkor megértem, ha nem lesz folytatás, de ez mi, amikor egy tökéletes első randi után eltűnnek?


2019. márc. 10. 17:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ki nem állhatom az 1-2 órás randikat, vagy amikor a másik bejelenti, hogy neki még aznap este más programja is van. Elvárom, hogy aznap este csak egymással foglalkozzunk és azért legalább egy 3 órára érjünk rá. A nők többsége megérti és belemegy, aki pedig nem, azért nem kár. Én ilyen vagyok és ezt elmondom"


Lehet nagyon rápörögsz erre a randitémára. Kicsit lazábban is kezelhetnéd. Lehet a lányok azt érzik, hogy túl sokat vársz el.

2019. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik, hogy "elvárásod" ne nagyon legyen.
2019. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Elvárom, hogy aznap este csak egymással foglalkozzunk és azért legalább egy 3 órára érjünk rá."


Tényleg? Még ha nem is tetszik az illető egyáltalán? Ha mondjuk egy fél óra, óra múlva már unod az egészet, akkor is ott kellene ülni egész este? Nonszensz.

2019. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!