Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők szempontjából van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szempontjából van a randizásnál előnye egy izmos pasinak, de most komolyan?

Figyelt kérdés

A Balaton Soundra például több ezren gyúrják ki magukat és mutogatják a testüket egész nap.


De most ennek van valós értéke vagy csak egy plusz dolog ami nem számít negatívumnak?



2019. márc. 13. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

A kis éretlen tiniknél biztosan, de nem mindenkit lehet az izomtömeggel "megvenni".


Nálam pl. kizáró tényező a dohányzás, az alkoholfogyasztás és a drog. És nagyon sok ilyen izomkolosszus meg cigizik és vedeli a piát. Szóval erről csak ennyit.

A magamutogatás és a feltűnési viszketegség nem kenyerem.

2019. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Plusz dolog, ami nem számít negatívumnak. Ha nem vagy jóképű, izmosan sem fogsz nekik kelleni.
2019. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
csatlakozom egyeshez.+ Inkább az arc számít. hiába izmos, ha csúnya...
2019. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretem ha van izom egy pasin de az ilyen kigyúrt majmoktól rosszul vagyok. Nem zavar a pocak, legyen természetes teste, csak ne legyen gyenge legény.
2019. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Ami a nőknek kell, egy közepes, izomtömeg, de az száraz legyen. Hiába erősebb sokkal eg 95-100 kilós ember 18%-os testzsirral, a nők (laikusok a témában) egy 75 kilós de száraz embert fognak a saját értelmezésükben izmosnak mondani.
2019. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Az a vicc, hogy a nem "kigyúrt", hanem normális, férfias, vállas, sportos, atletikus alkathoz is több év sport, edzés és kemény munka kell ugyanúgy. A legtöbb ember ráadásul genetikailag is képtelen arra, hogy nagyon izmos legyen.


Amikor egy nő azt mondja, hogy ő nem akar izmos pasit, akkor arra gondol, hogy nem akar egy akkorát, mint Schwarzenegger volt fénykorában, de egy atletikus, sportos, vállas alkatút igen.

2019. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. A nőknek is tettszik a formás test, ugyanúgy ahogy a férfiaknak a formás női test.
2019. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

"Persze hogy van. A nőknek is tettszik a formás test, ugyanúgy ahogy a férfiaknak a formás női test."

Igen, csak a női formás testet normál diétával el lehet érni, a férfi formás testet meg több évnyi kemény munkával.

2019. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben nagyon nagy előny az izmos fizikum, mivel én is sportolok. Rajongója vagyok a szép testeknek, legyen az nő vagy férfi, a magam példájából tudom, hogy mennyi év kemény munkája van egy szép fizikumban (és nem csak az edzőteremben, hanem a konyhában is).

A legtöbb ember egyáltalán nem kitartó a sportot tekintve, és egy diétát sem tud egy hétnél tovább tartani, így ez hatalmas belső erőről is tanúskodik.


DE, és itt jön a nagy de... a barátnőim 80%-át nem érdekli, hogy mennyire izmos egy férfi. Mondjuk ők sem sportolnak. Az számít nekik, hogy ne legyen kövér, legyen átlagos, ne legyen ronda, legyen humoros, jó fej, normális értékrenddel.

Sok barátnőm egyenesen rosszul van a testépítőktől, miközben én rajongok értük. Elmondhatjuk tehát, hogy ez emberfüggő, kinek mennyit számít az izmos test. Tapasztalataim alapján semmiképp nem hátrány egy moderáltan izmos férfi, de a legtöbb nő az átlagos férfiakat preferálja, és az átlag nem viszi túlzásba az edzést.

2019. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van, akinek az izmos férfiak tetszenek és van, akinek nem, nem vagyunk egyformák. Nekem személy szerint a vékony, sportos testalkat jön be leginkább. Mondjuk nem is a Balaton Soundon keresek párt.
2019. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!