Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg fontos a telefonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálokkedveslenni kérdése:

Tényleg fontos a telefonos beszélgetés randizásnál?

Figyelt kérdés

Tegnap hallgattam a rádiót és randizásról volt szó benne.

Az egyik betelefonáló 23 éves nő elmesélt egy történetet, ami röviden így hangzott:


"Épp most ismerkedtem egy férfivel, aki 28 éves. Részegen hazakísért engem és közben jót beszélgettünk. Én pedig vártam, hogy felhívjon telefonon másnap-harmadnap. Ő pedig nem hívott, hanem messengeren írt csak. Ott minden jónak tűnt, de soha nem hívott fel telefonon. Így nem tudtam komolyan venni. Azt hittem, hogy egy férfiről van szó, de látszik, hogy éretlen még."


Én kifejezetten utálok telefonon beszélgetni. Nem viccelek, de soha nem hívtam még fel a lányokat/nőket randizáskor. Mindig interneten keresztül beszélgettünk (régen MSN-en, most messenger), majd pedig élőben.

Nem volt ebből baj soha. Igazából, ha valamelyik nőnek ez nem tetszik, akkor amúgy sem egymást keressük. Kapcsolat alatt sem vagyok a telefonálgató típus, inkább üzenetet írok. Kivétel ez alól az, amikor `azonnal` kell a beszélgetés, tehát nagyon fontos.


Szóval 2018-ban tényleg vannak még ilyen gondolkozású nők? Mert oké, a kétezres évek elején még a telefon volt az egyedüli megoldás, de azóta fejlődött a világ.


2018. júl. 18. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Fontos, mert a személy mellé hang is társul, és nem a látványra figyelsz, hanem a személyre a szellemedben. Ráadásul a reakció idő felgyorsúl, így nincs ideje átgondolni, átformálni azt amit közölni akar veled, hanem ami feljön benne az adott pillanatban, azt adja. A legjobb ha tesztelni akarod a másik embert intelligenciában, szívbéli, világlátás, érzelmi részről. Ha viszont olyan személlyel kerülsz össze, akinek ez a foglalkozása, akkor ő játszik veled:)

Míg internet személytelen semmi.Azt írsz amit akarsz, akkor tünsz el amikor akarsz.

2018. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Minden szempontból jobban jársz, ha telefonon beszéltek. Sokkal élőbb, közvetlenebb dolog. Olvasni akármit lehet, sosem lesz akkora hatással senkire, mintha hallod az illető hanglejtését + sokkal hatékonyabb szóban kifejteni bármit is, mert nem kell pötyögni, csak mondod és mondod, akár órákon át.

A messengeres beszélgetés sokkal inkább okoz vitákat is a félreértések miatt.

2018. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tobbszor volt hogy elso randi elott beszeltunk telefonon. Jo alapot ad, meg elore hallod hogy kepes e normalisan beszelni.
2018. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Én se szeretek telefonálni, úgy általában, mert egyrészt drága a semmiért, másrészt katasztrofális minőségűek hangban, és megbizhatoságban is a dzsunka magyar szolgáltatók.

Messengeren beszélni hanggal egy fokkal jobb, mert az legalább jó minőségű.

2018. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én gyűlölök telefonálni, ha randizgatnék egy pasival és hívogatna, szerintem finoman jelezném neki, hogy ne tegye. :D

Anyám az egyetlen ember a világon, akivel tudok beszélgetni telefonon. A párommal max ilyen "szia, az ötös busszal megyek - oké, szia - szia" fél perces hívásokat tudok lebonyolítani, de az, hogy valakivel telefonban pletyizzek, abszolút nem menne.

Akkor még mindig inkább TeamSpeaken, vagy valami hasonló alkalmazáson keresztül, amiben legalább annyi van, hogy gombnyomásra kapcsol a mikrofon - kikészít telefonálás közben a kínos csend, mikor egymás szuszogását kell hallgatni. Brrrrr...

Ráadásul nem tudom, más milyen helyen lakik, itt nálunk egész nap ordít valami kutya vagy gyerek vagy kocsi vagy flex vagy riasztó, örülök ha a saját gondolataimat hallom, nem még hogy telefonozgassak.

2018. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy 2 randi között milyen formában beszélünk, mert csak a személyes interakciónak van jelentősége a szememben. Ha a pasi legalább heti 2-3-szor akar látni, akkor jó úton haladunk. Közben nem érdekel, hogy mennyit csetelgetünk vagy telefonálunk, egyiket sem szeretem :D Bár nagyra értékelem, ha fel is hív, nem csak írogat.

22L

2018. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyűlölök telefonálni, ráadásul számomra semmit nem ad egy kapcsolathoz, úgyhogy röviden és tömören: nem. Igaz én chatelni is utálok, nincs se időm, se türelmem jellegtelen "mizu-típusú" beszélgetéseket folytatni (ami szintén nem ad egy kapcsolathoz nekem), mélyebb, komolyabb témákról pedig semmiképp nem fogok chaten beszélgetni, ahol amúgy sem jön át úgy, ahogy szeretném. A személyes találkozó az igazi, de ha valamiért hosszabb ideig nem tudunk találkozni, akkor milliószor inkább párnaponta egy hosszabb Skype, mint minden nap messengeren pötyögni. Utóbbira semmi igényem, szerelmesen sem, akkor már inkább maradjon ki 1-2 nap és beszélgessünk utána rendesen.
2018. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Soha nem randiznek ugy, hogy nem beszeltunk elotte. Ne a helyszinen deruljon ki, hogy az illeto keptelen kulturaltan beszelgetni, hebeg-habog, kilog a kapa a szajabol es annyi agya van, mint egy tyuknak.
2018. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én is utálok telefonálni, 2018 van halló

ha esetleg hívnak telón és nem nagyon közeli az ember akkor simán kinyomom aztán ráírok hogy mit akart :D

2018. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem hallani a hangját a másiknak, és gyorsabb is és személyesebb is egy telefon mint az írkálgatás.


ha írkálsz ott átfogalmazod vagy 10x amit írni akarsz és végiggondolod, hogy hogy lenne a tökéletes.


jobban szeretem a spontán dolgokat.

2018. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!