Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsalhat szerintetek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat szerintetek? :S

Figyelt kérdés

Meghívott egy nagyon édes srác randira és nagyon jól éreztem magam vele :D

csak az a baj hogy másnak el is ment egy hetes táborba :S

szerintetek lehet hogy mikor haza jön akkor már nem lesz folytatása a randiknak?:S

azóta mióta elment beszéltünk telefonon kb. 3-szor és mondta h hiányzok neki meg bókolgatott, de tegnap nem hívott fel és nem is beszéltünk egész nap :S

pedig mondta hogy fel hív:S


2010. júl. 3. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj...tini korban a fiúknál bármi előfordulhat...Náluk ilyenkor minden a szex körül forog!

Nekem is udvarolt egy srác még régebben, rengeteget beszélgettünk közben pedig egy másikat dugott!

Nem elkeseríteni akarlak de végül is nem jártok...

2010. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Funktasztikus ***** válasza:
haa érdekled a srácot kitart melleted:D
2010. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd pár év múlva kiderül.


Egy randi még nem elköteleződés.

2010. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Timi: ) ***** válasza:
82%

Szerintem nem csal meg,és simán folytatjátok ott,ahol elkezdtétek.

Hogy miért nem hív?

egy táborban az ember jól érzi magát,lefoglalja magát,nem ér rá,ne bonyolítsd túl!

Sok sikert a folytatáshoz!

Ui:ha hazaér lepd meg valamivel,így tudja gondoltál rá,és ez egy kedves gesztus lenne :)

23/L

2010. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem a srác, valszeg ugyan így aggódik miattad, hogy ő elmegy 1 hétre táborba, addig 1 hétig te mit csinálsz? Mész, és kerítessz egy f.aszt a puncidba...sztem ez logikusabb, ti vagytok a csalósabb nem.
2010. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is folytathatjátok ha hazajött. Nem hinném, hogy megcsalna.
2010. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh...

köszönöm:D

akkor megnyugodtam:D

köszönöm mindenkinek:D:D;)

2010. júl. 3. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!