Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, elmennétek randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, elmennétek randira ha csak ennyit tudnátok?

Figyelt kérdés
Hogy a pasi milyen magas, hány kg, rövid hajú, őszinte és jó a beszélőkéje?

2019. márc. 17. 21:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Randizni ismerőssel szokás aki szimpatikus, nem egy idegennel...
2019. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Barátok által szervezett vak randi? El izgalmas,bízom a barátaimban,hogy nem egy szatírnak szolgáltatnak ki .

Ha egy kép nélküli társkereső profilról van szó...akkor nem!

2019. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Randizni ismerőssel szokás aki szimpatikus, nem egy idegennel..."


Na így halmozódnak a genetikai hibák. Úgy hívják ezt, hogy BELTERJESSÉG.

2019. márc. 17. 21:51
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért belterjesség az, ha valaki egy ismerősével randizik? XD Komolyan, nem csoda, hogy nincs senkid ennyi logikával.
2019. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Évekig együtt éltem egy szép és okos nővel. Szóval nem emiat nincs senkim
2019. márc. 17. 21:59
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kérdés?

Idegenekkel (akiről kvázi semmit nem tudsz) nem szeretne az emberek 99%-a randizni. Ennyi.

2019. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Belterjesség az ha közeli családtagjaiddal csinálod.

Te jó ég. Ennyi ésszel szabadlábon...

2019. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mennék így el randira.

De mellesleg el sem tudom képzelni azt a szituációt, ahol ez a kijelentés életszerű lenne.. :D

Ha valaki valakit osszehoz mondjuk az ismerosevel, akkor az nem úgy történik, hogy van egy haverom a Béla, rendes srác, őszinte, kommunikatív....ja meg 92 kiló és azt mondja 178 centi.. Így érdekelne Juli? :D

2019. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha megbízol abban, aki ajánlotta , miért ne. Ha nem vagytok egymásnak szimpatikusak,- mert pl. neki három füle van, neked meg négy- akkor udvariasan véget vetsz a randinak. Ne mindjárt 12 fogásos vacsorára menjetek, hanem egy kávéra. Rövid találkozó, még akár nem is randi, és majd alakul. Vagy nem. Ennyi.
2019. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked csak álmaidban volt nőt, különben nem akadtál volna fent a válaszomon, amiben szimplán ALAP dolgokat írtam.

Kit érdekel az őszinteség és a kinézet, ha mellette füstöl, mint egy kémény és vedeli a piát?

Nálam ezek alapok, hogy ne dohányozzon és ne igyon alkoholt a pasi. Ez most neked miért baj? Ja biztos azért, mert dohányzol. Nyugi, más biztos, hogy tolerálja, de én nem. Anyukám is tolerálta, hogy apukám csinálta.

Érdekes, párom, akivel 6 éve együtt vagyok, minden leírtamnak megfelel.


Nem vagyok híve az alig ismert emberrel való randizásnak.

Tudod, aki neten hazudik, az a valóságban is fog. Aki meg őszinte, az mindenhol az.


5-ös válaszoló voltam

2019. márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!