Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összeillik egy elegáns megjele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeillik egy elegáns megjelenésű férfi egy hétköznapi megjelenésű nővel?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Persze.


De az "összeillés" pont ettől függ a legkevésbé.

2019. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Kit érdekel, hogy hogyan öltözködtök?
2019. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elegánsan öltöző nő vagyok, jobban tetszenek az elegánsan öltöző férfiak. De ha két ember tetszik egymásnak, akkor nincs probléma.
2019. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az egyiküknek mindenkèppen át kell öltöznie a másik stílusának megfelelően, különben az első randijuk alkalmával megnyílik alattuk a föld, és Coco Chanel szelleme elviszi a lelküket az örök karhozatba.


Néhany kérdést elnézve fel nem foghatom, hogy tudott az emberi faj túlszaporodni...

2019. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Másik kérdésre írtam, de talán ide is ide vág.

asi vagyok, tudom manapság már nem szokás egy nőt egy kávéra se meghívni de én még régimódi vagyok.


Anyagi (életmódbeli ) egy szint.


Nos ha egy lányt meghívsz kajálni az első randin. Mondjuk legyen ez esti randi lehet az egyik nő a 3* os éttermekre gondol, még a másik egy mc donaldszra. Első letipeg neked egy magassarkú szoknya .... kombinációban, még a másik egy farmer tornacipő kombóba.


Én köztes kategória vagyok pasiként.


Egyszer túlkészültem egy 1. randit autó kinyalva, üdülőövezet volt a terv séta, vacsora kisvendéglőben erre a lány a plázás éteremudvaron akart maradni.


Másik eset, autóm se volt per pill hidegben a lány haja meg se száradt ( egyértelmű nem sétára készűlt) amikor lejött hozzám. Szerencsére volt a közelben egy nagyon jó étterem és ott ettünk ok én hívtam meg , de nem volt szégyelős.:)

2019. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, te ugyanazt a választ hány helyre másolod be?

Kérdező: ha mindkettő ragaszkodik a stílusához, lehet hogy látványra furák lesznek (egy öltönyös pasi, meg egy tornacipős lány) de őszintén: kit érdekel?

2019. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszer leírtam, egyszer másoltam, jeleztem is.
2019. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!