Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Könyvtárban mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban mennyire lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Nos azt nem tudom hogy mennyire szégyen (és nem is annyira érdekel) de én sosem voltam olyan csajozós típus.

Szegedre járok mérnöki szakra és valahogy mindig úgy elvoltam magamban :D Jelenleg meg dolgozok és tanulok.


Egészen jó a humorom meg életvidám vagyok viszont kevésbé szoktam társaságban járni. Gyakran azért hiányzik egy barátnő meg már illene hogy legyen valakim így hogy lassan 30 leszek XD


Interneten többször is összehoztam már randit illetve volt már onnan párom is viszont neten borzasztóan nehéz párkapcsolatot összehozni. Sokszor rengeteg idő és energia megy a semmibe.


Valamiért úgy vettem észre netes társakesőkön az emberek értékrendje nagyon el van torzulva. A csajok és a pasik egyaránt sokat csalódnak a másik félben.


Voltam SZIN-en is meg ilyen olyan bulikon de ott meg mindig részeg csajokat tudtam csak felszedni akik eleve "olyanok" voltak XD Az egy estés marhaságok meg már annyira nem érdekelnek :P


Kb mostanra jutottam el agyilag arra szintre hogy az sem érdekel ha hülyét csinálok magamból, de nekem valami rendes lány kéne.

Munkalyen meg 0db nő van így... XD


Nyilván nem tanulás közbe próbálnám őket leszólítani hanem éppen amikor valami mást csinálnak. Munka után bemennék a TIK-be pl hétfőnként.

Néha fáj hogy nálam sokkal dinkábbaknak van olyan barátnőjük hogy csak na :/ A jó humor vagy az okosság ami vonz engem vagy a troll humorral megáldott okos emberek a legjobbak XD


Van valakinek tapszatalata e téren? Mert az internetet én már hanyagolnám inkább pofára esek a valóságban csak tudjam hogy hol csoportosulnak a rendesebb lányok mert nekem az kell. Vagy tudtok valami jobb helyet?


29F



2019. márc. 19. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
El se olvasom amit írsz, de amíg 29 éves egy mondatot nem bírsz leírni xD nélkül, addig ne nagyon akarj magadnak nőt. Ebben a korban "csajozni", ilyen intelligencia szinttel, főleg könyvtárban. Mondanám, hogy nőj fel, de szerintem elcsúszott valami.
2019. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy városi könyvtárban dolgozom. Ide nem ismerkedni jönnek az emberek, hanem olvasni, kölcsönözni, tanulni és az aktuális rendezvényekre.

Azt nem tudom, hogy egy fővárosi, megyei, egyetemi könyvtárban manapság mi a helyzet, de mikor 5 évvel ezelőtt főiskolás voltam, nem az ismerkedés volt a cél, hanem a tanulás.

2019. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Velem bármikor csajozhatsz könyvtárban, az egyik kedvenc helyem :)
2019. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Járnak még emberek könyvtárba mióta feltalálták az internetet?
2019. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#4


Igen járnak. Azt hiszed, hogy csak elavult könyvek vannak egy könyvtárban? Amit az interneten találsz, sokszor téves információt tartalmaz és nem hiteles forrás. Persze sok könyv is már fent van a neten. Az OSZK-ba sokan járnak. A Szabó Ervinben is sokan voltak mikor két éve vizsgaidőszak környékén ott jártam.

2019. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy a könyvtárban csak elavult könyvek vannak, viszont a neten a legtöbb könyv fent van ami megtalálható a könyvtárban.
2019. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Internetes könyvek és a hagyományos könyvek olvasása más érzés azért :)
2019. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#6


A legfrissebb könyveket nem teszik fel az internetre, viszont a könyvtárban megtalálhatóak. Vagy pedig megveszed drága pénzen a boltban.

2019. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ba szd meg! Én jelenleg is itt ülök Szegeden a TIK-ben, a harmadik emeleten a könyvtárban :D


25/F

2019. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

2-4


Ti rohadtul nem ismeritek a TIK-et, ha szerintetek ez csak egy sima egyetemi könyvtár

2019. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!