Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Könyvtárban mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban mennyire lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Nos azt nem tudom hogy mennyire szégyen (és nem is annyira érdekel) de én sosem voltam olyan csajozós típus.

Szegedre járok mérnöki szakra és valahogy mindig úgy elvoltam magamban :D Jelenleg meg dolgozok és tanulok.


Egészen jó a humorom meg életvidám vagyok viszont kevésbé szoktam társaságban járni. Gyakran azért hiányzik egy barátnő meg már illene hogy legyen valakim így hogy lassan 30 leszek XD


Interneten többször is összehoztam már randit illetve volt már onnan párom is viszont neten borzasztóan nehéz párkapcsolatot összehozni. Sokszor rengeteg idő és energia megy a semmibe.


Valamiért úgy vettem észre netes társakesőkön az emberek értékrendje nagyon el van torzulva. A csajok és a pasik egyaránt sokat csalódnak a másik félben.


Voltam SZIN-en is meg ilyen olyan bulikon de ott meg mindig részeg csajokat tudtam csak felszedni akik eleve "olyanok" voltak XD Az egy estés marhaságok meg már annyira nem érdekelnek :P


Kb mostanra jutottam el agyilag arra szintre hogy az sem érdekel ha hülyét csinálok magamból, de nekem valami rendes lány kéne.

Munkalyen meg 0db nő van így... XD


Nyilván nem tanulás közbe próbálnám őket leszólítani hanem éppen amikor valami mást csinálnak. Munka után bemennék a TIK-be pl hétfőnként.

Néha fáj hogy nálam sokkal dinkábbaknak van olyan barátnőjük hogy csak na :/ A jó humor vagy az okosság ami vonz engem vagy a troll humorral megáldott okos emberek a legjobbak XD


Van valakinek tapszatalata e téren? Mert az internetet én már hanyagolnám inkább pofára esek a valóságban csak tudjam hogy hol csoportosulnak a rendesebb lányok mert nekem az kell. Vagy tudtok valami jobb helyet?


29F



2019. márc. 19. 15:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#1 Tényleg sok smiley-t raktam bele utólag látom bocsi. Csak nem engedi szerkeszteni az oldal amit írtam. A másik baj hogy életvidám vagyok és nem depis mint a magyarok többsége... :D még 1 smiley jöhet a kövezés....
2019. márc. 19. 17:04
 12/20 A kérdező kommentje:
#3 Köszi legalább akkor nem totál reménytelen a dolog.
2019. márc. 19. 17:20
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is épp egy könyvtárban voltam ma.:)

Az a helyzet, hogy elég sokat jártam könyvtárba és nem utasítottam volna el a szőke herceget, ha épp ott talált volna rám:)

2019. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Karena26 ***** válasza:
Ha te vagy a könyvtáros, nyert ügyvéd van! Egyébként veszett fejsze nyele.
2019. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13

Köszi a biztatást majd igyekszem értelmesen csinálni :)

2019. márc. 19. 20:36
 16/20 anonim ***** válasza:

Aki szerint az emberek nem járnak könyvtárba, az menjen be a Szabó Ervinbe (bármelyikbe), és próbáljon meg egy átlagos hétköznapon helyet találni egy kis olvasgatáshoz. Sok sikert :D (Vagy az Egyetemi Könyvtárba, a KSH-ba...)

Én azt tudom mondani, hogy a könyvtár nem a legalkalmasabb hely csajozásra, mivel az emberek tényleg nem beszélgetni, ismerkedni járnak oda (na jó, az idősek néha). Ettől még lehetnek nyitottak rád, de beszélgetésbe elegyedni ott, ahol mondjuk 30 másik ember tanulni, koncentrálni próbál nem biztos, hogy békés megoldás

2019. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 Engem érdekel a véleményetek pont ezért is kérdeztem. Viszont ha szerinted nem alkalmas akkor tudsz helyette alternatívát is mondani?
2019. márc. 20. 11:41
 18/20 anonim ***** válasza:

A jó humor vagy az okosság ami vonz engem vagy a troll humorral megáldott okos emberek a legjobbak XD


XD XD XD

2019. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy töki?
2019. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
176 cm magas... Zokniban pedig 176.1 cm De a befőttes üvegeket le tudom szedni a polcról szal elérem őket úgy hogy elégedett vagyok a magasságommal :P
2019. márc. 21. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!