Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes, értelmes,30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, értelmes,30 körüli férfiakhoz szól a kérdésem: Miért van az, hogy erős érdeklődést mutattok valaki iránt, aztán eltűntök, de most komolyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az alábbi helyzetemre szeretnék magyarázatot kapni, mert magamtól nem vagyok képes megfejteni.


- Egy meetingen megismerkedtünk, és már rögtön az elején érződött a tekintetünk találkozásában, hogy tetszünk egymásnak. Egyértelmű volt.

- Következő 2 nap többször láttam, hogy néz, de figyelmenkívül hagytam. (hagytam vadászni, ,úgyis ez kell nektek...)

- Volt egy buli, többszöri szemezés után, enyhén alkoholos állapotban odamentem hozzá, amit nagy örömmel fogadott, aztán tánc, beszélgetés, sűrű érintés, fotózás, és kölcsönös érdeklődés követett. Ott voltak a kollegái is, de csak velem foglalkozott. Kb 2(!) órát töltöttünk együtt, rajongott értem, kísért, fogta a kezem, fb-ot cseréltünk, megvárta, míg jön a taxim, megöleltük egymást, kölcsönös puszi, integettett, mosolygott, mint egy kisfiú.

- Másnap is rám írt, hajnali 2-ig chateltünk, harmadnap is. Írtam neki valamit, azonnal ugrott, és kommentelt.


Ma pedig nyilvánosságra hozták a bulin készült fotókat, amiken ő többször szerepel a női kollegáival karolkozva, velem pedig egyszer, zárás előttről.


Azóta csend van. És itt kérném szépen az érdembeli hozzászólásokat:

- Ha szinte megőrült értem, akkor miért vágták el az egészet hirtelen?

- Én mit tehetnék? Nem akarok hülyét csinálni magamból azzal, h "futok utána", írogatok neki, mert úgy érzem, h ez részéről egy elutasítás, h a fotók óta nem beszélünk. Ugyanakkor utálom ezt a tehetetlenségérzetet, hogy csak akkor történhet vm egy férfival, ha a férfi akarja, nekem az a szerep marad, h tündököljek egymagamban, mint egy szerencsétlen rózsa a mezőn. És kérem senki ne írja, h "ez nem így van, a nő is kezdeményezhet", mert a gyakorlatban ez egy baromság. Főleg a helyes és népszerű srácok esetében.


Jómagam nagyon figyelemkeltően csinos személyiség lennék, állandóan csak azt hallom, hogy nekem könnyű, mégis egy katasztrófa a szerelmi életem.


Hosszú lett, köszi, h elolvastad.



2019. márc. 19. 23:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Na, ráírtál?
2019. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Milyen lehet az a "csinos személyiség"?
2019. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

"17


"Mellékszereplő vagy a saját életedben."


-- igen. valami ilyesmi. és nem tudom, h hogyan változtassak rajta, de ha van tipped, akkor - a Te szófordulataiddal élve - "qrvára" megköszönném.



"ha változtatni akarsz, tegyél érte."


éppen erről papolok, h ha változtatni akarok: kezdeményezni, tenni, aktívnak lenni, akkor megszűnök érdekesnek lenni azoknak a férfiaknak a szemében, akik igazán imponálóak nekem. legalábbis ezt érzem, így gondolom, ezt tapasztalom.

2019. márc. 20. 20:32
 24/27 A kérdező kommentje:

# 21


igen, ráírtam, és rögtön reagált, chateltünk fél órát vicces dolgokról meg munkahelyi feladatokról.

Most szerintem rajta a sor, h keressen, és én le kellene lassítsak, hogy lássuk, h udvariasságból vagy baráti alapon ír hamar és sokat, vagy lehet esetleg vm komolyabb is.

2019. márc. 20. 20:57
 25/27 anonim ***** válasza:
Az erős érdeklődés szerintem nem a részeg buli meg a chatelés, hanem a randira hívás. Minden más flört meg színes lepkés álmodozás. 38f
2019. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha másnak a kezét fogja, akkor lehet, hogy ilyen közvetlen típus, és barátkozott csak, ismerek ilyen pasit. Harsány, meg mer fogni...
2019. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"éppen erről papolok, h ha változtatni akarok: kezdeményezni, tenni, aktívnak lenni, akkor megszűnök érdekesnek lenni azoknak a férfiaknak a szemében, akik igazán imponálóak nekem. legalábbis ezt érzem, így gondolom, ezt tapasztalom."


HAH! Éppen akkor nem leszel egy pasinak szürke és válsz érdekessé, ha kezdeményezel és teszel

2019. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!