Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul kene ereznem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kene ereznem magam amiatt, hogy egy kapcsolatban levo ferfira “masztam ra”?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem, amennyiben nem tudtad, hogy kapcsolatban van.
2019. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, érezd csak rosszul magad, és gondolj arra, hogy milyen érzés, amikor a te pasidra "mászik rá" egy másik nő.
2019. márc. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

A rossz érzés nem a minősítést kéne szolgálja, hanem jelzés értékkel kéne bírjon arra vonatkozólag, hogy valami nem kérek. Szóval nem ártana rosszul érezni magad.

32/f

2019. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Zavarna, ha valaki rámászna a párodra?


Ha nem, akkor, ha nem is helyes, de legalább érvényes az, ha nem érzed rosszul magad.

2019. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez összetett kérdés. Alapjában véve azt gondolom, hogy senki sem a tulajdona a párjának, és senkinek nem lenne szabad kisajátítania a másikat. Pláne egy olyan kapcsolatban, ami csak a megszokásról szól, rosszabb esetben meg már arról sem, csak csendben utálják egymást egymás mellett a felek, de mégis együtt maradnak, akár anyagi okokból, akár a közös gyerek(ek)re hivatkozva.

Szóval alapjában véve azt gondolom, hogy ha valaki menni akar, az hadd menjen.


Viszont ott van a másik oldal, ami szerint nincsen olyan párkapcsolat, ahol ne lennének problémák, vagy ahol pár év elteltével ne kellene megküzdeni az ellaposodással, vagy az unalommal. És egyébként lehet ez egy egyébként remekül működő, boldog kapcsolat is.

Nagyon kevés olyan ember létezik a világon, aki bármi áron ellen tud állni a kísértésnek, pláne a férfiak között.

A kérdésedre válaszolva: semmiképp nem etikus, pláne nem "rámászni" egy kapcsolatban lévő emberre. Megeshet, hogy úgy alakul, hogy egymásba szerettek, és akkor robban az előző kapcsolat, de ilyenkor is megérdemel annyit az a másik, hogy tisztességesen szakítsanak vele, és ne a háta mögött alázzák őt hetekig, hónapokig, vagy még tovább. Általában viszont nem ez szokott történni, hanem annyi, hogy a pasinak bejön a változatosság, az új nőt meg nem érdekli, hogy éppen egy jól működő történetbe rondít bele, a harmadik fél pedig azt hiszi, boldog, szerető párja van, miközben naponta hazudják szembe.


Ha a magad oldalát nézed, kérdező: neked megfelel állandó tartaléknak lenni? Nem vágynál olyan valakire, aki érzelmileg, meg máshogy is folyamatosan elérhető? Nem vágysz együtt megélt ünnepekre, közös nyaralásokra, hétvégékre, rokonlátogatásokra? Vagy csak hogy megfogják a kezed az utcán...?


Van az a helyzet, amikor nem működik egy kapcsolat, és színre lép a szerelem. Ebben az esetben semmi kivetnivalót nem találok egy tisztességes szakításban, és egy új kapcsolatban. De jól működő történetbe minden áron belemászni, szeretőként létezni, sunyiskodni, az szerintem hányingerkeltő.

2019. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kifejtem a sztorit.

Teljesen artatlan beszelgetesnek indult, kesobb tudtam meg, hogy van baratnoje, de nem vettem komolyan, mert tole sem szerettem volna semmit. Aztan baratibb lett a viszony es elmeselte, hogy nagyon ellaposodott a kapcsolatuk, nem erzik magukat jol benne mar egy ideje. Sokat beszelgettunk errol es semmi hatso szandek nelkul adtam neki tanacsokat, viszont minel tobbszor talalkoztunk, egyre kozelebb kerultunk egymashoz es a barati viszony egyertelmuen tobb lett (ezt inkabb szellemileg ertem, nem testileg). Szakitani is akar a novel es eleg magabiztosnak tunik ebben, de valahogy megis van bennem egy keseru erzes.

2019. márc. 21. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki kéne rosszul éreznie magát, hogy ahelyett, hogy szakítana, vagy megoldaná a kapcsolatában a problémát, inkább ráhajt másik nőre.
2019. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van egy sz/r kapcsolatban élő pasi, akivel udvaroltatsz magadnak, ő meg hiteget, hogy elhagyja a párját érted.

Mindhárman egyformán rosszul érezhetnétek magatokat...

2019. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#6: ebben az esetben nem hiszem, hogy rosszul kéne érezned magad. A kapcsolatukat nem te tetted tönkre, hanem ők. Én azt hittem, hogy tényleg rámásztál.
2019. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!