Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet valami? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami? Vagy komolyan mondja tiszteli a barátját?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el instán beszélni egy lánnyal. Nem lakik messz, aztmondta eljön a varosba ahol lakom es talalkozhatunk. Kuldott pozolos alakos kepet is, mondta nagyon helyes vagyok. Aztmondta tiszteletben tartja barátját így nem randizni jon velem, csak haverilag talalkozunk. Feltudnam szedni azt legalabb megdugni? 18f 18l
2019. márc. 27. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kuldott pozolos alakos kepet is

Aztmondta tiszteletben tartja barátját

xD

2019. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pózolós képet küld, meg dicséri a külsődet, de "tiszteli a barátját"...? Na köszi. :/

Lehet, hogy tényleg ilyen haverkodós, bár kicsit azért furi az egész. Talán jobban járnál, ha olyan lányba fektetnél energiát, akinek nincsen tiszteletre méltó barátja. Jobb lett volna már az elején tisztázni, hogy ki mit akar a másiktól, mert ez így eléggé gáz.

2019. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát kértem egesz alakos keoet, aztan kuldott ilyen tukor elotti seggkitolósat.
2019. márc. 27. 15:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja hát én tisztáztam vele randi, vagy barmi, de nem haverkodas, erre mondta tiszteletben tartja baratjat de mashogy talalkozhatunk. Na de ha mar dicsér, el is jön hozzam kb, raadasul celozgatok folyton, sztem ez hulye duma. De ezert is mentem bele ebbe a "haveri" talalkaba.
2019. márc. 27. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
El is megy hozzád, nyugodj meg, még el is fogja várni, hogy megdugd.
2019. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfogod dugni ne aggódj. Az a tiszteli a barátjával dolog még arra értendő, hogy nem fog mellettem meg egy sráccal jarni csak kamatyolni :)
2019. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!