Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz hogy már 3 éve Tinderezek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy már 3 éve Tinderezek?

Figyelt kérdés
21L
2019. márc. 29. 11:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
8. Sokan mondjak ezt. De mikor leszek kesz egy komolykapcsolatra?
2019. márc. 29. 11:50
 12/21 A kérdező kommentje:
Szinte az osszes baratnomnek 17-18 evesen volt parkapcsolata, nekem miert nem?
2019. márc. 29. 11:53
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

"180 centihez 70 kiló vagyok. Elég vékony? Nem, te észlény, nem testtömeg-indexről, hanem színtiszta genetikáról beszélek. Arcberendezés, csontozat."


Most te komolyan bejelentkeztél másik profilodból és úgy írtad a választ, mintha nem is a Kérdező lennél? :D:D:D

2019. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#11 Van, aki sohasem lesz rá készen, mert olyan típus. Hogy veled mi lesz, nem tudhatjuk.

#12 Fiatal és szép nőként bármikor lehetne kapcsolatod. De ha nem érzed jól magad benne, akkor minek? Csak azért, hogy elmondhasd, "nekem is van pasim", nem szabad kapcsolatot létesíteni. Próbáld megtalálni, mi az, ami örömet jelent(ene) számodra az életben!

2019. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

De most akkor sose lesz kapcsolatom??

Ne is probálkozzak a Tinderrel?

2019. márc. 29. 12:04
 16/21 A kérdező kommentje:

Most miért kellett ide írni egy másik kérdést?

Semmi közöm hozzá!

Másrészt meg lány vagyok!

2019. márc. 29. 12:06
 17/21 anonim ***** válasza:
#12.04 Nem a Tinderrel van a baj, bár nem feltétlenül az a legjobb eszköz, ha valaki jó kapcsolatot szeretne. Magaddal kell tisztában lenned. Mi tesz boldoggá? Mikor érzd jól magad? Mire vágysz? Mit szeretnél elérni az életben? Nyilvánvaló, hogy a férfiak nem fognak meg, a legizzóbb kapcsolatodra azt írod, kicsit szeretted. Az kevés egy jó kapcsolathoz. Persz nem csak egyféle kapcsolat van. Létezik szexkapcsolat is, de nyilván az sem érdekel, mert különben már lenne.
2019. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is 3 éve tinderezek. Pesten kimondottan szórakoztató, csak elég felszínessé tett úgy vettem észre. Jó lenne lassan megállapodnom :D
2019. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Akkor végül is az a kérdésed kedves kérdező, hogy 3 év társkeresés gáz-e. Mivel önmagában a Tinderen lógás mindenki magánügye, ha ez valakinek jó, tegye.

Igen, ha 3 év rendszeres próbálkozás nem hoz eredményt, elgondolkodnék azon, hogy mi újság velem.

2019. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy valamit rosszul csinalok , de nem tudok ra jonni hogy mi az.
2019. márc. 29. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!