Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért kéne csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért kéne csúnya vagy átlagos pasikkal leállniuk, amikor a nők sokkal többen fordítanak a külsejükre?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 18:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Rockarc, ezt itt Gyakorin hiába próbálod megmagyarázni, a legtöbb ember rettentően felszínes és csak a kinézet számít. Aztán milyen szép, amikor a pasija agyba-főbe csalja, de nem baj, mert legalább jól néz ki, mert ad a külsejére. Csak egy példát írtam.
2019. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, hogy mit jelent nálatok az átlag szó. Ha minden nő szebb lesz, akkor az átlagos alatt is szebb nő lesz értendő.

Attól átlagos, mert a közép tartományba esik.

2019. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

# 12

Erről beszélek.

A nők foglalkoznak a külsejükkel, így egy átlagos nő is sokkal szebb lesz annál, mint amit a természet kijelölt számára. Tehát jó csaj lesz az átlagosból.

A férfiak viszont nem foglalkoznak magukkal, így a férfi átlag, objektíve, sokkal rosszabbul fog kinézni egy átlagosnak született nőhöz képest.

2019. márc. 29. 20:02
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

"Attól,hogy egy nő sokkal többet fordít a külsejére még nem jelenti azt,hogy nem átlagos, vagy átlag alatti."


Teljesen igaz, viszont egy átlagos vagy átlag alatti nő sokkal többet fordít a külsejére, mint egy átlagos vagy alatti férfi.

2019. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én viszont nem várom el, hogy egy nő sokat fordítson a külsejére. Fürödjön, mosson hajat és ennyi. A festett haj, festett vagy műköröm, erős smink, divatos ruhák kifejezetten taszítanak.
2019. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Rockarc ***** válasza:
84%

Kerdezo. Masok neveben nem tudok nyilatkozni, de nekem egy helyes pofi mindig is keves volt egy parkapcsolathoz. Ellenben azt el tudom mondani, hogy a kulso igenis szamit. Nalam ott kezdodik egy atlagos kinezetu no, hogy tartja a 22-es BMI-t, es hosszu haja van. Persze egyeni dolgok meg kozbeszolhatnak, de nagyjabol ennyi "elvarasom" van a noies kulsovel kapcsolatban. En nem haverok elott akarok villogni a novel, mint egyesek. Tobbet szamit, hogyha kolcsonosen meg tudjuk erteni egymast.


Minden nonek egyeni dontese, hogy leall-e egy atlagos pasival. En altalanossagban el tudom mondani, hogy megismerni egy masik embert az nem kidobott ido. Azert nem gondolom, hogy annyira verciki lenne egy randira elmenni, megha a masikrol kiderul, hogy nem egymast keresitek. Barmikor belefuthatsz olyanba, akibol "ki se nezted volna", hogy milyen jo fej.


43F

2019. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
Hozzám képest egy átlag nő az elhasznált punciját tudná kb a kapcsolatba hozni. Biztosan nem állnék le egy átlag nővel, főleg, ha ostoba is mellé, ne adj isten beképzelt.
2019. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ki mondta h le kell állnia..azok alim megválogatják kit választanak mindíg jobban járnak..
2019. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam már azon, hogy proteindiéta és gyúrás helyett inkább pávának kellene lennem, egy-két tetkó, egy-két piercing, divatos ruhák, szemceruza meg körömlakk, ha már ByeAlex úgyis divatba hozta, a férfias férfi már nem divat.


Mégis mit fordítanak a nők a külsejükre, áruld már el? Az egyetlen, amit tenniük kell, hogy nézzenek ki valahogy, ne hízzanak el, ne legyenek igénytelenek és máris válogathatnak a pasik között.


Eközben nekünk férfiaknak azt a példát mutatjátok, hogy a kinézet önmagában semmit nem jelent, ha nincs mögötte vagyon és siker, az, hogy mamahotelben magamra költök havonta annyit, amennyiből úgy nézek ki, mint egy címlapmodell még nem lesz kapcsolat.


Ha viszont külsőre olyan pasi vagyok, akiért epekednek a nők, akkor retkesen, építőipari segédmunkás cuccban is kelleni fogok a nőknek.


Ha kellően balek vagyok, hogy minden pénzemet a nőkre áldozzam, akkor is lesznek, akiknél ez a befutó. Amíg tart a pénz jó, csak utána leszek dobva. Vagy ha jön közbe egy nálam is pénzesebb.


Miért is kéne még a külsőnkre is fordítani bármit is?


Ő így is vonzóbb:

[link]


Mint ő így:

[link]

2022. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!