Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini csajok, miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajok, miért olyan fontos nektek a fiúk külseje, miért nem tudtok beleszeretni egy átlagos vagy csúnya fiúba?

Figyelt kérdés
Én már csúnya lányba is voltam szerelmes, nem értem, hogy a lányok miért nem képesek a fiúk jellemét nézni a külseje helyett.
2013. máj. 10. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerelmes lehettél, ha képes vagy ezzel a jelzővel illetni.
2013. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
en most epp egy atlagos fiuba vagyok rohadtul szerelmes es szenvedek miatta mert amellett hogy nem egy cicafiu megis rohadt bekepzelt es megtanult iranyitani..nem a kulsod a fontos hanem ertesz-e a nokhoz.
2013. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Én se vagyok a világ szépe, de nekem is volt már barátnőm...
2013. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
azért mert tinik, még fejlődő korban vannak, csapatban rajzanak, ahol az számít hogy mit tudnak felmutatni egymás előtt plusz az egójukat akarják fényezni efféle dolgokkal-olyanok mint a majmok próbálják utánozni az emberek, vagyis a felnőtteket ahol ugyanez megy csak burkoltabban, ilyen a világ..
2013. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 XCI ***** válasza:
Pont, hogy a jellemed miatt nem szeretnek, de a kérdést olvasva érthető is. Azon kellene változtatnod!
2013. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

utálom ezek a kérdéseket

utálom az olyan buta embereket, mint te

utálom ezt az önsajnálást, és ezt az általános nyavajgást,ami itt megy

azért nem szeretnek, mert undorító vagy, nem azért,mert ronda.

2013. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A napi tipikus ostoba kérdés!
2013. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

1. Szerintem jobban tudom én miért nem szeretnek, mint.


2. Elég szar érzés, ha kis tinicsajok rajtam nevetgélnek vagy, ha bepróbálkozom náluk kigúnyolnak.


Utálatosak ezek a mai csajok nem is értem it szeret sok fiú bennük. Én már nőgyülölővé kezdek válni miattuk. Nem igaz, hogy enynire ritka rendes és egyben vonzó lány.

2013. máj. 10. 13:55
 9/22 anonim ***** válasza:
sőt gondolj arra hogy azok a szép csajok ugyanolyan büdöset szarnak mint mindenki más
2013. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 XCI ***** válasza:
83%
És mondd már meg nekünk, szerinted ez a nőgyűlölet nem sugárzik rólad? Dehogynem, eltaszítasz vele mindenkit.
2013. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!