Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell tényleg szépen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell tényleg szépen udvarolni/bokolni egy igazi nőnek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra aki sikeres, szép, okos, vicces mindig ápolt és csinos


18F



2019. márc. 30. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#7

Továbbra is igazságtalan a harisnyás bók, mert egy csinos combon -amiért nem biztos, hogy tenni kell fiatalon- persze hogy szép a harisnya, aminek a minősége viszont pénztárcafüggő.

tehát egy csóró egyetemistalány az olcsó harisnyájában nem szép? Dehogynem.

2019. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11


Mondjuk a harisnyás bókról az ugrott be, mikor a hölgy cipőjét dicsérte agyon egy férfi... Akiről kiderült, hogy meleg és TÉNYLEG kizárólag a cipő szépségéért volt oda, hogy milyen ízléses és divatos. Amivel persze nincs baj, csak a csajszi értette félre.

2019. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1xűN csak mondasz neki szépeket, nem kell ezt túlgondolni.

Ha valami szépet, bájosat észreveszel rajta, és szívesen megjegyeznéd neki.

Vagy pl vhol olvastam (itt az előző válaszokat még nem néztem meg), hogy pl nem azt mondja, hogy pl milyen szépek a lábai, ha észrevesz valami szép testrészt; hogy ne egyből azt feltételezze a csaj, hogy a pasi csak a testi dolgokra gondol; szóval, hogy nem azt mondja,h pl de szép a lábad, hanem pl milyen jól áll neki jól mutat rajta pl az a cipő. Vmi iesmi volt.

2019. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Laylah ***** válasza:

Nyilván minden nőt nem lehet egy kalap alá venni, nem mindegyikünk ugyanazt szereti.

Én pl. kislányosan zavarba jövök a bókoktól, jól esnek, de nem ez fog megfogni egy férfiban. Sokkal jobban bejön az okos, intelligens, játékos flört, de igazából még nem jöttem rá, ezt egyesek hogyan csinálják. Annyit tudok, hogy kell hozzá egy nagy adag önbizalom, játékosság, ész, csipkelődés, de mindezt úgy előadva, hogy érzem, hogy nő vagyok, hogy ott a szikra köztünk, az a kellemes feszültség a levegőben, hogy bármikor megcsókolhatna, annyira az ujja köré csavart csupán az eszével.

Másoknak meg az jön be, ha előtte hónapokig csak barátok vagytok, megint másoknak meg a külsőd imponál a legjobban, stb.

Nem minden nő vágyik ugyanarra.

2019. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szeretem a humorod.

Mondd meg neki, ha jól érezted magad vele, és hogy miért. (jót dumáltatok, megnevetett, elgondolkoztatott...)


Ha tényleg van humora, akkor írj neki egy verset úgy, hogy ne csak úgy általánosságban emlegeted, hanem egy konkrét élményetek, egy emléketek legyen benne.

2019. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!