Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszoknátok a cigiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszoknátok a cigiért egy nagyon ígéretesnek tűnő em emberért?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta cigizek, most 23 vagyok. Eddig nem fordult meg a fejemben hogy le kéne szokni, de megismertem egy lányt egy éve, akivel sokat beszélgettünk, és nagyon megtetszettünk egymásnak. Úgy érzem szerelmes vagyok belé, mindent meg tud adni nekem, amire valaha is vágytam, de azt mondta a cigi nála nagyon nagy mínusz. Nem bírja elviselni. Fontos nekem, de nem tudom mit tegyek, egyáltalán érdemes e bele vágni a leszokó procedúrába? Vagy számítsak e valamivel, ami végtére is én vagyok?

2019. márc. 31. 13:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Önmagad miatt szokj le, ne egy kapcsolatért, ami ki tudja, meddig tart, az egészséged viszont biztosan meghálálja, ha könnyítesz magadon.
2019. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan, magad miatt szokj le, az egészségedért.

Mondom ezt úgy, hogy 20 éve cigizek, eszemben sincs letenni, addig nem cigiztem csak amíg vàrandós voltam és szoptattam.Aztàn újra ràgyújtottam.

Ha te is abba akarod hagyni, akkor menni fog gondolom.

Nekem nem menne, de csak azért, mert nem is akarom.

2019. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Környezetemben volt ilyen eset, a férfi a kezdeti szerelem hevében a nő kedvéért letette a cigit, majd mikor már elmúlt az újdonság varázsa, visszaszokott és jöttek a konfliktusok. Nem mondom, hogy nem tudja meglökni a leszokási szándékot egy nemdohányzó társ, de ehhez meg kell lenni benned is az igénynek. Ha szeretsz cigizni és kizárólag miatta (nem magadért) teszede, az nem lesz hosszútávú.
2019. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
*teszed le
2019. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor lesz tartós, ha magad miatt teszed le.
2019. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ez egy olyan dolog amit azért lehetne tolerálni. Párom sincs oda a cigiért, bár nem vagyok nagy dohányos de azért napi pár szál megvan. Én is csak akkor tettem le amikor terhes voltam meg szoptattam. Annyi, hogy én is jobban odafigyelek rá, hogy ne zavarja. Nyilván a gyerek közelében amúgy sem cigizek, mindig elvonulok. Utána egy rágó, kézmosás, esetleg parfüm és már nem is annyira zavaró. Így azért szerintem nem olyan elviselhetetlen. Kicsit mindkettőtöknek engedni kell és akkor egészen élhető helyzet. Nem hiszem, hogy más lenne ez mint bármilyen másik tulajdonság amit a párod nem annyira szeret. Nincs olyan pár, ahol ne lennének olyan dolgok amit a másik nem annyira tolerál a párjában. Kicsit mindkét félnek engedni kell ilyenkor és megoldható.
2019. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Van, aki tudja tolerálni, van, aki nem, én az utóbbiak táborát erősítem, mert rosszul vagyok tőle, ha nem lennék rosszul, akkor tolerálnám, így viszont zéró tolerancia van. Lehet, hogy az a lány is így van vele, lehet, hogy nem, ezt nem tudom, a kérdező ismeri.
2019. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem kell hozzá hogy leszokj. Leteszed és kész. Egy két hétig rossz, tudom, de aztán ahogy megy az idő, el is felejted hogy létezik. Csak nyersz vele: több csaj, több pénzed marad, tisztább, egészségesebb leszel.
2019. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
hát igen lehet most nem érzed de 40 évesen nagyon nagy problémák lesznek a tüdőddel a fogaiddal és az érrendszereddel! és igen nagyon kiábránditó tudd lenni mikor valakivel csókolózol és tiszta dohány füstös száj szaga van + amennyi elmegy cigire egy hónapban azt a barátnődre is költhetnéd (egyébként ha már látja hohy érte szoksz le az nagyon nagy gesztus tud lenni!!!)
2019. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Én sem tudtam elviselni, a barátom anno leszokott róla (igaz 19 évesen, és csak olyan 2-3 éve cigizhetett), azóta egyáltalán nem is akart megint rágyújtani sosem, ha valamiért szétmennénk, szerintem akkor sem szokna vissza.

A helyedben én megpróbálnék leszokni, adnék egy esély ennek az új életformának, meg a lánynak is, aztán ha nem jön be, és mégis dohányozni akarsz, legfeljebb visszaszoksz.

2019. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!