Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszoknátok a párotok kedvéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszoknátok a párotok kedvéért a káros szenvedélyetekről?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs káros szenvedélyem.
2012. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 El Greco ***** válasza:
Nincs,de ha lenne,mimdenképp.
2012. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy káros szenvedélyem van, az energia ital, de csak részben az ő kedvéért iszok jóval kevesebbet, mert másik részben ez az én érdekem is...
2012. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én cigizek.

De leszoknék.

2012. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hétvégén szoktam iszogatni a barátnőimmel és nem, nem vagyok hajlandó leszokni róla. Főleg, hogy az előző barátom miatt elmaradtak a hétvégék a lányokkal, szóval semmi alkohol, buli, aztán meg ő hagyott el.
2012. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.Nincs káros szenvedélyem,talán annyi hogy sokat eszek,és nem mindig egészséges kajákat.De ha nem magam miatt teszem meg,hanem másért,a fene megette az egészet.

Pl.ha a pasim cigizne,nem kérném,hogy a kedvemért leszokjon.

2012. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

persze, azt hiszitek, a káros szenvedélyt csak úgy elhagyja az ember egyik napról a másikra? hát nagy tévedés. azért a cigizésről sem úgy megy a leszokás hogy holnaptól nem. kemény dolgok ezek!

van amikor a párja olyan hatással van az emberre h nagy lökést ad a leszokáshoz, de akkor is, leszokás az nem megy csak úgy.

a káros szenvedély az ember részévé vált, rászokott, teljesen beépült a mindennapokba, arról leszokni azért nem megy könnyen.

2012. dec. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs káros szenvedélyem. És az én barátom nem szokott le, mert "nem tud" ... ja bocs, igazából mert nem is akar. És igen, lehet ez közénk fog állni, szerethetem bármennyire, ha undorodom a cigitől. Mindenki más a környezetében szívja, csak találna olyan lányt még aki ugyanúgy kedves, szép, stb és még csak nem is szólna be ezért:( Még nem tudom ezért szakítsak-e vele, nem szeretnék, mert szeretem és imádom, de már annyit ígérgetett ilyen téren is meg más téren is és semmit sem tartott be, hogy kezd elegem lenni. :(
2012. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát kedves 7-es,nem értek egyet.Én 5-6 év dohányzás után mondtam szilveszter este,hogy holnaptól nem.Januárban lesz 1 éve,hogy egy slukkot sem szívtam.
2012. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok,aki írta,hogy cigizik.

Többször próbáltam már letenni,de nincs elég akaraterőm...

Viszont,ha olyanba szeretnék bele aki utálja a cigit,akkor letenném.(Most pont egy ilyen valaki tetszik,az exem meg cigizett,nem bírtam ki,hogy ne gyűjtsak rá én is mellette.)Tuti nehéz lenne,de akkor komolyabban venném,mint az eddigi elhatározásaimat.

2012. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!