Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alkalmi, szexpartnernél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi, szexpartnernél, távkapcsolatban meddig érdemes "várni"a másikra?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben, kicsit pontosabban?
2019. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak akik akár évekig is "várnak", aztán vagy összejönnek vagy nem, meg általában egyiküknél vagy mindkettejüknél bejátszanak egyéb szereplők is.
2019. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1-2 napot max.

32/f

2019. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem,hogy a távolság,munka stb miatt nagyon ritkán tudunk találkozni.

És hogy egy ilyen viszonyt meddig érdemes fentartani,még ha nekem nagyon tetszik is ez a férfi,meg jó vele a szex is nagyon?!

2019. ápr. 1. 10:46
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Jaaaaa. Általában milyen gyakran találkoztok és mennyi lenne a minimum, amennyit szeretnél?

32/f

2019. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem érdemes várni. Nincs mire. Benne van a kérdésben: alkalmi, szexpartner

Ha normális viszony lenne a távkapcsolat miatt akkor is kicsi az esélye hogy működni fog.

2019. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide az alkalmi, szexkapcsolat? Az ilyesmire semennyit nem érdemes várni.


Távkapcsolatban, ami a távolság ellenére komolynak ígérkezik, és akár felvetődött az összeköltőzés lehetősége, vagy megoldást akarnak keresni a felek, hogy közelebb kerüljenek egymáshoz, arra érdemes várni.


Viszont ha valaki a távolsággal "takarózik", azt használja kifogásként, hogy ne találkozzon olyan gyakran a társával, és távollétben sem tartják a kapcsolatot telefonon, sehogy, akkor nem érdemes.


Erre két példát is tudok mondani összehasonlításképp.

Az egyik ismerősömnek bejött a távkapcs, ő nem sokkal utána össze is költözött a párjával, előtte meg naponta tartották a kapcsolatot, olyan érzés volt, mintha egymás mellett lettek volna akkor is, mikor távol voltak.


Teljesen más helyzet az, amikor valaki a távolságot használja kifogásként arra, hogy keveset beszéltek. Ha távol is lennétek, de akarna valami komolyat, akkor akarná hallani a hangod, érdeklődnétek egymás felől minimum üzenetben. Voltam ilyen kapcsolatban. Habár az elején komolynak ígérkezett és naponta beszélgettünk, egy idő után elidegenedtünk, és ráfogtuk ezt arra, hogy a távolság miatt. Utólag beláttam, hogy rossz kifogás. Nem csoda, hogy utólag találkozni sem volt kedvünk, amikor már keveset beszéltünk, elidegenedtünk. Olyan távkapcs partnerre nem szívesen vár az ember, aki passzív és az elérhető kapcsolattartási formákat sem használja ki, hogy kommunikáljon, érintkezésben maradjon.

2019. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha iylen ritka a tali, meg amúgy se keres, semeddig
2019. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi így voltunk,és a srác únta meg,én kitartottam volna. A padik azért keresnek szexkapcsolatot hogy a szexuális igényük biztosítva legyen,lelki kötődésre nemigazán vágynak. Persze más ha kapcsolatban élnek. A nő lelkisebb,bonyolultabb,túllát a szexen,ezért kitartóbb.
2019. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:DDD


Nem értem mire vársz? Arra hogy belédszerelmesedik?

Szexkapcsolat erröl szól.

Keress normális kapcsolatot ha arra vágysz.

2019. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!